Як зробити бекап Андроїд | Резервне копіювання фото і відео Андроїд


Боїтеся втратити фото, що зберігаються на телефоні? Пропонуємо 5 найпростіших способів резервного копіювання на Андроїд. Інструкції будуть зрозумілі навіть недосвідченим користувачам.

Якщо ви дійсно дорожите своїми фотографіями, не зберігайте їх тільки на Андроїд: девайс легко втратити або випадково зламати. Разом з ним зникнуть і зафіксовані моменти вашого життя. Назавжди.

Пропонуємо 5 простих способів зробити резервні копії фото з Андроїд. Зрозуміло, швидко і безкоштовно.

Синхронізація фото через Google Photos

Додаток Google Фото – фоторедактор і бібліотека мультимедіа. Воно пропонує безліч корисних функцій: розпізнає обличчя людей і створює тематичні фотоальбоми; робить колажі; шукає знімки по датах і локаціях; знаходить і видаляє дублікати. Нас найбільше цікавить функція резервного копіювання.

Як зробити автосінхронізаціі в онлайн-бібліотеку Google Photos:

 1. Скачайте додаток в Google Play.
 2. Відкрийте утиліту Google Photos на своєму пристрої.
 3. Заведіть облікового запису Google або підключіть наявний.
 4. Виберіть розділ «Меню», розташований у верхній частині екрану.
 5. З’явиться список доступних функцій. Вибирайте підрозділ «Налаштування зберігання», далі – «Автозавантаження і синхронізація».
 6. Підключіть або, якщо необхідно, відключіть автозагрузку фото.

Додаток автоматично зберігає всі зображення: у Галереї; скріншоти; картинки, завантажені в соцмережі. Фото, збережені в хмарі Google Photos, доступні на пристроях усіх типів: планшетах, телефонах, комп’ютерах.

Знайти збережені фотографії можна буде і в Інтернеті за адресою: https://www.google.com/photos/. Файли збережуться в галерею, доступну тільки вам – при бажанні відкрити доступ можна в налаштуваннях. Відредаговані на девайсе зображення автоматично набудуть той же вид і на Google Фото.

Важливо! Google Photos надає безкоштовне сховище для файлів розміром 15 ГБ. Якщо ви вирішили видалити додаток – попередньо вимкніть автозавантаження фото в налаштуваннях. Інакше синхронізація все одно буде працювати, незважаючи на те, що додаток Google Photos видалено.

Копіюємо фотографії в хмару Dropbox

Dropbox – свого роду вогнетривкий сейф з інформацією. Додаток копіює і синхронізує файли з усіх типів пристроїв і зберігає їх на онлайн-сервісі.

Як зробити резервну копію фото на Андроїд через Dropbox:

 1. Скачайте і встановіть останню версію програми Dropbox. , Натиснувши кнопку «Зареєструватися».
 2. У нижньому правому куті екрана з’явиться знак «+». Натисніть на нього.
 3. Відкриється меню. Вибирайте пункт «Завантаження фото або відео».
 4. Виділіть файли для копіювання, натисніть кнопку «Завантажити».
 5. Утиліта перенаправить вас в головне меню, звідки можна відстежити весь процес копіювання.

У Dropbox зрозумілий інтерфейс, функціонує софт тільки по командам користувача. Це означає, що програма не видаляє файли самостійно, навіть продубльовані фото. Користувачеві Dropbox є 2 ГБ для зберігання даних безкоштовно. Додаткові 1ТБ стоять 9,99 $ в місяць.

У Dropbox є цікава партнерська програма: за кожну реєстрацію по вашому посиланню ви отримаєте 125 МБ додаткового обсягу.

Завантажити додаток Dropbox

Зберігаємо важливі файли в Google Drive

Автоматичне резервне копіювання в хмару через сервіс Google Диск доступний користувачам Android 6.0 і пізніших версій.

Завантажити Google Drive

Як зробити резервні копії фото через Google Drive:

 1. Відкрийте основне меню мобільного пристрою.
 2. Натисніть іконку «Фото» і відкрийте Google+.
 3. У лівій верхній частині екрану з’явиться пункт «Меню» – виберіть його.
 4. У списку, зайдіть в «Налаштування».
 5. Натисніть на кнопку «Автоматичне резервне копіювання».

Після внесених змін копії фото з пристрою відправляться на Google Диск. Надалі всі зроблені на цей девайс фотографії будуть автоматично копіюватися в хмару Google.

Через USB кабель або картрідер на ПК

Найпростіший спосіб зробити резервну копію – скопіювати фото з пристрою Android на ПК. Покрокова інструкція:

 1. З’єднайте мобільний пристрій з ПК за допомогою USB кабелю або підключіть зовнішній картрідер в вільний порт комп’ютера.
 2. З’явиться вікно з автозапуском. Якщо цього не сталося – відкрийте «Цей комп’ютер», зайдіть в пам’ять підключеного пристрою Android через папку «Пристрої та диски».
 3. Виберіть потрібні фото на девайсі і скопіюйте їх в будь-яку відповідну папку на ПК.

Майте на увазі, що спосіб підходить тільки для резервного копіювання, але не синхронізації. Головна перевага картридера – скопіювати фото вийде, навіть якщо смартфон або планшет зламався.

Додаток Dr. Fone Android Data Backup & Restore

Додаток має різними корисними функціями: робить резервні копії з Android на комп’ютер, дозволяє обмінюватися файлами по бездротовій мережі. Утиліта працює з фото, відео, журналом викликів, повідомленнями, контактами.

Інструкція з використання Dr. Fone Android Data Backup & Restore:

 1. Встановіть Dr. Fone Android Data Backup & Restore. Підключіть мобільний пристрій до комп’ютера або ноутбука. У меню відкрийте вкладку More Tools, далі – Android Data Backup & Restore. На екрані з’явиться повідомлення про те, що девайс підключений. Вибирайте опцію Backup ( «резервне копіювання») або Restore ( «відновлення»). Тут же можна подивитися історію резервного копіювання у вкладці View backup history.
 2. Якщо ви вибрали функцію Backup, на екрані з’являться всі файли з підключеного пристрою Android. Виберіть дані для копіювання, натисніть кнопку Backup в нижній частині екрана.
 3. Програмне забезпечення почне резервної копії вибраних файлів. На цьому етапі можна скасувати дію, натиснувши Cancel.
 4. На екрані з’явиться повідомлення про завершення копіювання. Натисніть на кнопку View the Backup ( «Переглянути резервну копію») – відкриються всі збережені файли.
 5. Якщо ви вибрали опцію Restore, на екрані з’явиться попередження про надання програмі повноважень на відновлення даних. Натисніть OK для продовження роботи.

При використанні Dr. Fone Android Data Backup & Restore дані не втрачаються при копіюванні, відновленні та експорті. Додаток підтримується більше ніж на 8000 пристроях Android.

Ссылка на основную публикацию