Як зробити ефект транспортера з Зоряного Шляху в Photoshop

Культова франшиза «Зоряний Шлях» за більш ніж півстоліття існування подарувала світові величезну кількість футуристичних технологій: космічні кораблі, трікодери і, зрозуміло, транспортери, що дозволяють миттєво переміщатися з одного місця в інше.

За час виходу серіалів і фільмів франшизи процес транспортаціі зазнав безліч змін в області зовнішнього вигляду, – як сюжетних, так часто і пов’язаних з розвитком технологій в кіно – але як і раніше залишився упізнаваним. Описати його можна так: спочатку силуети персонажів бліднуть, стають напівпрозорими і починають розчиняться, потім покриваються відблисками і сяйвом, а через пару секунд зникають.

У цьому уроці я розповім про вигаданого мною способі створити ефект транспортера, подібний зображеному на картинці, за допомогою Adobe Photoshop. Для того, щоб навчитися створювати такі зображення, вам будуть потрібні мінімальні навички роботи в програмі і близько півгодини вільного часу на першу роботу (згодом створення таких же буде займати всього лише кілька хвилин)

Роботу над створенням зображення можна розділити на кілька простих кроків.

Крок 1

Для початку вам будуть потрібні два зображення: з транспортуються предметом і без. Якщо ви вмієте працювати з інструментом Штамп і ваше фото дозволяємо їм скористатися, то ви можете відредагувати вже наявне зображення таким способом, але якщо ви робите фотографію самі, то я раджу просто зробити два ідентичних фото: з транспортуються предметом і без.

Також ви можете просто розмістити предмет або людини над зображенням стандартної платформи транспортера, яке легко знайти в Інтернеті.

крок 2

Далі потрібно накласти зображення один на одного, перевіривши щоб основні об’єкти фону чітко накладалися один на одного. Шар з транспортується предметом повинен бути нагорі. Його прозорість потрібно встановити приблизно на 80%.

крок 3

Переходимо до основної частини – створення відблисків і світіння. Перед тим, як почати, вам необхідно вибрати колір свого транспортера. Я взяла близький до білого світло-синій. Раджу також не вибирати занадто темні відтінки – світлі і яскраві кольори будуть виглядати набагато ефектніше.

Тепер потрібно за допомогою будь-якої круглої кисті створити пляма, що не закриває середину фігури, а потім зменшити прозорість шару до половини. Після цього слід розмити шар. Найкраще зробити це використовуючи Фільтр->Размитіе->Розумієте по Гауса … За допомогою предпросмотра виберіть відповідний вам радіус. У моєму випадку це 140 пікселів.

крок 4

Тепер створимо більше відблисків на зображенні. На цьому етапі ви можете експериментувати і надавати своєму ефекту більше індивідуальності. Для початку пофарбуйте силует будь розпилюючи пензлем яка у вас є. Плями повинні бути великими, тому якщо підходящої кисті не знайшлося, ви можете намалювати плями самі, знову використовуючи круглу кисть і змінюючи її налаштування. Створіть кілька подібних шарів. Далі використовуйте Фільтр>Размитіе->Розумієте в русі … Встановіть кут на 0 або 90 і виберіть будь-яке значення зміщення. Повторіть для кожного шару з різними настройками. Також не забувайте міняти прозорість шарів. У мене вийшло ось так:

Крок 5, фінальний

Перейдемо до створення фінальних, великих витягнутих відблисків. На окремому шарі за допомогою інструменту Прямокутна область створіть близько 15-20 тонких довгих вертикальних смужок і розташуйте їх дуже близько один по горизонтальній лінії приблизно на рівні середини транспортується. Потім знову використовуйте Фільтр>Размитіе->Розумієте в русі .., встановивши кут на 90, а зсув на будь-яке придатне значення понад 1000 пікселів.

На цьому все! Залишилося тільки остаточно скорегувати кольори для того, щоб отримати ще більш привабливу картинку, і можна ділитися їй в соцмережах, ставити на аватарку, використовувати в якості ілюстрації або знайти їй ще якесь застосування. Тепер ви можете створювати ефект транспортатора для будь-яких фото.

Ось ще кілька варіантів такого ж ефекту для вашого натхнення. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию