Як зробити фліп портрет

Щоб створити фліп-портрет буде потрібно командна робота, учасниками якої будуть, наклейщик, художник, пакувальник і технолог.

Як виготовляється портрет

По-перше, необхідно підібрати фотографію відмінної якості. При виборі звертайте увагу на обличчя – вони повинні бути великого розміру і світлими. Щоб зобразити на одному полотні кілька людей, необхідно підготувати знімки з кожною особою окремо.

Далі настає робота художника. Йому належить розмалювати макет (переклад знімка в чорно-білу картинку, ручне ретушування портрета, прибирання зайвих тіней і відблисків). На останньому етапі відбувається додавання відсутніх деталей. Даний етап вважається самим стомлюючим і відповідальним, так як від виконаної роботи буде залежати підсумковий результат. І ніяка барвиста упаковка і всі можливі знижки не викличуть у власника портрета позитивних емоцій, якщо картина вийде некрасивою.

Потім до роботи приступають різьбяр з технологом. Різьбяр необхідно вирізати на прозорому ділянці плівки портрет за допомогою плоттера. А технолог в цей час займається нанесенням спеціальної речовини на полотно. Намазана суміш дозволить приклеїться плівки до портрету і після певного часу відлипнути від поверхні без особливих зусиль.

Наступний етап переходить до проклейщіку. Йому доведеться клеїти ту саму плівку на полотно, оброблений ґрунтовкою, і видалити всі непотрібні стирчать частини.

Останній етап довірений пакувальників. Ця людина повинна володіти розвиненою фантазією, так як йому доведеться підбирати пакувальний папір і колір фарб для розмальовування полотна. Перше враження від отриманого подарунка криється в упаковці. Після названої вище роботи у нас виходить фліп-портрет!

Інструкція з використання такого подарунка:

– При отриманні набору, дбайливо розірвіть упаковку. У місцях, де трохи відклеїлась плівка, обов’язково притисніть її;

– Отриманими в наборі фарбами зафарбовуйте весь полотно (наносити потрібно один шар фарби, інакше портрет будете знімати не плівкою, а вручну);

– Ні в якому разі не розбавляйте фарбу водою, адже вона може потрапити під плівку і зіпсувати всю картину;

– Для кожної колірної гами використовуйте окрему кисть;

– Після нанесення почекайте період в 30 хвилин;

– Знайдіть в подарунок плівку, притисніть її до полотна і тут же видаліть;

– Якщо певний ділянки з картини не відійдуть, то їх доведеться видалити самостійно;

– Насолоджуйтесь отриманим малюнком!

Ссылка на основную публикацию