Як зробити гугл за замовчуванням

Якщо ви на своєму комп’ютері використовуєте браузер Оперу, Mozilla Firefox, Internet Explorer браузером за замовчуванням, але раптом захотіли зробити браузер Google Chrome за умовчанням, то тоді вам сюди, з цього уроку ви дізнаєтеся, як на своєму комп’ютері зробити браузер Google Chrome за умовчанням.

Зверніть увагу: якщо ви на своєму комп’ютері використовуєте операційну систему windows 10, то зробити браузер гугл хром за замовчуванням можна наступним способом – як в windows 10 зробити браузер гугл хром за замовчуванням.
І так щоб зробити браузер Google Chrome за умовчанням, вам потрібно виконати наступні дію на своєму комп’ютері:
У самому верхньому правому куті в браузері Google Chrome натисніть на кнопку «налаштувань», Потім в вашому браузері відкриється додаткове меню, в якому вам потрібно буде вибрати пункт«налаштування».

Потім в вашому браузері відкриється вкладка «Налаштування», де ви і зможете зробити Google Chrome браузером за замовчуванням на своєму комп’ютері.
І так щоб зробити браузер Google Chrome за замовчуванням вам потрібно виконати наступні дію:
Наводимо курсор миші навпроти пункту (рядки) «Браузер за замовчуванням»І натискаємо на кнопку«Призначити Google Chrome браузером за замовчуванням».

Зверніть увагу: якщо на вашому комп’ютері встановлена ​​операційна система windows 8, то після натискання на кнопку «Призначити Google Chrome браузером за замовчуванням», на вашому комп’ютері відкриється спеціальне віконце, в якому вам потрібно буде вибрати браузер Google Chrome.

Коли ви натиснете на кнопку «Призначити Google Chrome браузером за замовчуванням»Браузер Google Chrome буде використовуватися за замовчуванням, і трохи нижче відобразиться коментар«На даний момент браузером за замовчуванням є Google Chrome», Тобто цей коментар говорить нам про те, що браузер Google Chrome на своєму комп’ютері використовується за умовчанням.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию