Як зробити Інтернет краще або ваш внесок в глобальну мережу

Для сучасного користувача Інтернет вже давно став невід’ємною частиною життя, і користувачі навіть не уявляють собі життя без наявності доступу до Мережі. А чи здогадувалися ви про те, що Інтернет є колективним продуктом, і його може поліпшити самий звичайний користувач? Давайте розберемося, яким чином ви зможете внести свій вклад в розвиток всесвітньої Мережі.

Відправляємо повідомлення про роботу програм

Напевно ви використовуєте безкоштовні додатки для Windows. Допоможіть з їх тестуванням – надішліть розробникам про помічені вами помилки в програмах. Безкоштовні програми поширюються тільки на ентузіазмі програмістів, постарайтеся і ви внести свій вклад в їх розвиток.

редагуємо Вікіпедію

Одним з найцінніших і корисних інтернет-ресурсів є Вікіпедія. Саме до неї звертаються користувачі при пошуках відповідей на всілякі питання. А якщо ви не знайшли там потрібну статтю, чому б не додати інформацію самостійно?

Якщо ж ви виявили там помилку, не полінуйтеся виправити її – це дуже допоможе іншим користувачам.

Ми залишаємо відгуки про покупках

Напевно, сьогодні вже не знайти користувача, який не робив покупки в Інтернет-магазинах. Але, купивши товар, більшість людей не залишають про нього відгуки. Але ж цей процес дуже важливий, згадайте самі, – напевно перед придбанням будь-якої речі ви вивчали відгуки попередніх покупців.

Візьміть собі за правило залишати відгуки про куплений товар – ваша думка може допомогти іншим покупцям визначитися з вибором.

Робимо правки в Google Maps

Допоможіть сервісу Google Maps, доповнивши карти пам’ятками вашого населеного пункту. Робіть фотографії, відзначайте відвідані місця і, звичайно ж, діліться коментарями. Ця інформація дуже придасться людям, які відвідують ваш місто в перший раз.

робимо репости

В Інтернеті є багато інформації, якої слід ділитися з іншими користувачами. Звичайно, повідомлення типу «розішліть цей лист десяти друзям, і ви станете багаті і щасливі» слід видаляти, навіть не замислюючись, а ось пересилання повідомлення про зниклого домашню тваринку може дуже допомогти.

Підтримуємо торрент-роздачі

В p2p-мережах інформація зберігається децентралізовано на різних комп’ютерах користувачів. І швидкість, з якою завантажується файл, безпосередньо залежить від кількості сідів – комп’ютерів, що містять частини необхідного файлу.

Намагайтеся підтримувати роздачу файлу після того, як ви завантажили його – інші користувачі напевно скажуть вам спасибі.

замість післямови

Ми розглянули кілька способів, за допомогою яких будь-який користувач зможе зробити Інтернет трохи краще. Намагайтеся дотримуватися цих нескладних рекомендацій, і будьте впевнені – інші користувачі напевно подякують вас.

Ссылка на основную публикацию