Як зробити лопату в майнкрафт

Лопата в грі майнкрафт є дуже потрібним інструментом в грі, так як за допомогою лопати ви зможете скопати землю, знайти залізо, камінь і багато іншого, тому лопата в грі майнкрафт є важливим предметом. Якщо ви ще не знаєте, як зробити лопату в майнкрафт, то ви може ознайомитися з інструкцією, про те, як в minecraft зробити лопату.

І так щоб зробити лопату в майнкрафт, вам знадобиться верстак, одна дошка і дві палки, якщо у вас немає верстата і немає дощок, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як побудувати дошки і верстак в майнкрафт.
Якщо ж у вас вже є верстак, то ви можете приступити до створення лопати.
І так підходимо до встановленого верстата і один раз натискаємо праву кнопку миші, після чого в грі відкриється верстак, в якій ви зможете почати створення лопати.
Зверніть увагу: якщо ви не знаєте, як встановити верстак, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як поставити верстак.

І так щоб продовжити і створити лопату в майнкрафт, вам знадобляться наступні матеріали – одна дошка і дві палиці.
Якщо ви не знаєте, як створити палицю в майнкрафт, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як створити палицю в грі minecraft.
І так наводимо курсор миші на палицю і один раз натискаємо праву кнопку миші, після чого переносимо палицю в п’яту осередок і один раз натискаємо праву кнопку миші, потім наводимо палицю на восьму осередок і один раз натискаємо праву кнопку миші.
Тепер нам залишається перенести одну дошку, для цього наводь курсор миші на дошки і один раз натискаємо праву кнопку миші, далі наводимо дошки в другий осередок і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після всіх виконаних дій, у вас буде створена лопата.
Тепер нам залишається перенести лопату в активні осередки – активні осередки у нас самий останній ряд.
Щоб перенести лопату в одну з комірок вам потрібно буде навести курсор миші на лопату і один раз натиснути правою кнопкою миші, після чого перенести лопату в одну з дев’яти осередків самого нижнього ряду.

Після того як ви перенесете лопату в одну з комірок, ви зможете приступити до розкопок землі і пошуку каменю, заліза.
Після того як ви знайдете і здобудете камінь ви зможете побудувати піч, зробити кам’яну лопату, зробити кам’яну кирку, зробити кам’яний будинок і багато іншого.
Ось таким ось простим способом можна виготовити лопату в грі майнкрафт.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию