Як зробити лук the forest

Якщо ви не знаєте як зробити лук в the forest або у вас з якої-небудь причини не виходить зробити лук в грі the forest, то вам тоді сюди з цієї докладної і покрокової інструкції, ви дізнаєтеся як зробити лук в the forest.

І так щоб створити цибулю в грі the forest, вам знадобитися тканину, мотузка, і одна палиця.
Якщо у вас немає мотузки або ви не знаєте де знайти мотузку в грі the forest, то ви можете переглянути інструкцію, про те, де можна знайти мотузку в грі the forest.
Якщо у вас немає палиць або ви не знаєте, де добути палиці, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як добути палиці в грі the forest.
Якщо ж у вас є палиця і мотузка, то вам тоді залишається один інструмент для створення цибулі в the forest – це тканина.
Тканина в грі the forest можна добути в речах, які розкидані по всьому острову, а також багажі лежать біля літака.
І так щоб отримати тканину в грі the forest, вам потрібно буде розбити багаж, де ви зможете взяти тканину, щоб взяти тканину з багажу, вам потрібно буде один раз натиснути англійську букву E на своїй клавіатурі.

Після того як ви добули тканину, мотузку і палицю, ви можете приступити до створення лука в грі the forest.
І так щоб продовжити і створити цибулю в грі the forest, перше, що вам потрібно буде зробити, це на своїй клавіатурі натиснути англійську букву I, потім вам потрібно буде навести курсор миші на мотузку і один раз натиснути правою кнопкою миші.
Після чого наводимо курсор миші на палиці і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після всіх виконаних дій, вам залишиться навести курсор миші на тканину і один раз натиснути правою кнопкою миші.

Коли у нас все інструменти будуть готові, у вас з’явитися спеціальний значок у вигляді налаштувань.
Після всіх виконаних дій, ви зможете зробити лук в грі the forest, для цього наводимо курсор миші на кнопку налаштувань і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Коли ви наведете курсор миші на кнопку налаштувань і один раз натиснете праву кнопку миші, у вас буде створений цибулю в the forest, щоб перенести створений цибулю в свій інвентар, вам потрібно буде навести курсор миші на цибулю і один раз натиснути правою кнопкою миші, після чого цибуля буде поміщений в ваш інвентар.
Щоб завершити виконану вами роботу, вам потрібно буде на своїй клавіатурі натиснути англійську клавішу I.
Зверніть увагу: якщо у вас немає стріл в грі the forest, то стріляти з лука ви не зможете, тому вам знадобитися стріли, які можна зробити за допомогою палиці і пір’я.

Ссылка на основную публикацию