Як зробити листівку з Новим роком в фотошоп

Скоро настане Новий 2016 рік, і в зв’язку з цим я хочу розповісти як зробити просту листівку на Новий рік в Adobe Photohop. Раніше на нашому сайті вже був опублікований урок, ви можете ознайомитися і з ним.

Ця листівка з вашою фотографією. Це може бути портрет того, кому вона призначається або фото новорічної тематики. Для прикладу я вибрала фото «новорічного» кота.

Етапи створення новорічної листівки:

  1. Виберіть фото, яке буде на вашій вітальній листівці.
  2. Створіть новий документ в фотошоп розмірами 6 x 4 дюйма. Чим вище буде дозвіл, тим краще якість листівки.
  3. Увімкніть лінійки – CTRL + R, наведіть курсор на лінійку, окаймляючу документ і клацніть по ній правою кнопкою миші – виберіть пункт «відсотки». Тепер протягніть вертикальну направляючу (від лівого краю документа до центру) на 50%. У вас вийшов простий шаблон листівки.
  4. Тепер вставте ваше підготовлене фото на лицьову сторону листівки (за допомогою клавіш CTRL + C і CTRL + V або за допомогою інструменту переміщення перенесіть ваше фото на документ з шаблоном листівки). Трансформуйте зображення так, щоб воно ідеально вписалося в лицьову сторону листівки (CTRL + T), хоча тут можуть бути і інші варіанти.
  5. Додаємо рамку. Для цього виділяємо ваше фото на передній стороні листівки. Ви можете використовувати для цього інструмент «Прямокутна область» (Marquee Toool). Тепер потрібно стиснути наше виділення – Select -> Modify -> Contract (Виділення -> модифікувати -> Стиснути) на пікселів 30-40. Інвертуйте виділення за допомогою команди Виділення -> Інверсія (Select -> Inverse). Тепер відсіку задню сторону листівки за допомогою інструменту «Прямокутна область» (Marquee Tool). Для цього візьміть інструмент, натисніть клавішу ALT і зробіть виділення задньої сторони листівки. Залийте виділення потрібним кольором:
  6. Додаємо вітальний текст і прикраси, наприклад за допомогою кистей сніжинок:
  7. Ви можете оформити і останню сторінку. Я зробила йдуть сліди за допомогою інструменту «Фігура».
  8. Ви можете створити новий файл з тими ж розмірами і дозволом і створити внутрішній вміст листівки. Ліва сторона – це друга сторінка листівки, а права – третя. Вміст може бути, наприклад, таке:
  9. Залишилося роздрукувати листівку з двох сторін.
Ссылка на основную публикацию