Як зробити меню в групі вконтакте: поради

У соціальній мережі ВКонтакте реєструються користувачі з різноплановими інтересами, відповідно, вони вступають в різні групи. Думаю, знайти людину, яка б не перебував хоча б в одному співтоваристві, буде вкрай важко. Дійсно, адже на даному ресурсі зареєстрований користувач проводить якийсь час, отже, він вступає в ті групи, де просувається тематика, близька йому за духом.

Юзер, якому цікава певна група, і який заходить в неї вперше, само собою, буде все в новинку. І перше, на що він звертає увагу – на меню спільноти. Меню є коротким довідником, в якому структурована вся діяльність групи. Крім того, це ще й навігатор, який дозволяє швидко знайти будь-яку інформацію. Словом, без меню не обійтися ніяк.

Яким має бути меню групи ВК

Без перебільшення, меню – це візитна картка того чи іншого співтовариства в ВКонтакте. Якщо воно оформлено неналежним чином, наприклад, просто у вигляді посилань, швидше за все, користувач, вперше потрапив на цю сторінку, негайно її покине. Погодьтеся, мало у кого виникне бажання переходити з незрозумілих посилання, які можуть навіть завдати шкоди системі.

Щоб розуміти, як зробити меню в групі ВКонтакте, потрібно спершу визначитися з тематикою створюваного спільноти, з його ідеєю. Есди ви ще не визначилися з темою, то ось рейтинг найпопулярніших груп. Наприклад, менюшка розважальної групи або спільноти, націленого на продажу, будуть кардинально різними:

  • наприклад, група, в якій переважає розважальний контент або, скажімо, пізнавальний, може структуруватися по конкретних розділах, на кшталт «правильне харчування», «догляд за собою», «мода» і т.д .;
  • якщо ви плануєте створити групу з продажу чого-небудь, логічно було б розділити меню на розділи, які ведуть в каталог, «освічують» покупця про нюанси покупки, доставки і т.п. Також можна створити обговорення в групі.

Думаю, на прикладі цих двох можливих різновидів груп ви вже вловили принцип створення функціональної менюшки. Головне, щоб було зручно і зрозуміло користувачеві, який зайде на сторінку вашої спільноти.

Як створити меню в групі ВК

Відразу зауважу, що дилетант по частині графічних редакторів навряд чи зможе відразу створити меню для своєї групи. У користувача повинні бути, як мінімум, базові навички, або запас часу, щоб вивчити необхідну інформацію, а потім вдосталь попрактикуватися. Для створення групи потрібно скористатися програмою Photoshop, хоча для деяких кроків можна обійтися і простенької Paint. Саме в Photoshop ви зможете завантажити бажаний фон, розкроїти його на бажані підрозділи меню, а потім розрізати і, нарешті, підписати створені розділи так, як хочеться.

Бажаю вам успіху в цій справі! І пам’ятайте, що якщо приділити належну увагу меню групи, зробивши її комфортною і красивою, то і бажаючі вступити в ваше співтовариство знайдуться негайно.

Ссылка на основную публикацию