Як зробити обкладинку google +

Як відомо, будь-хто має профіль у Google +. Це стравнительно молода соціальна мережа вже набирає обертів і вже перевалило кордон 400 мільйонів користувачів. Це свого роду мікроблоги, де можна знаходити друей за інтересами, ділитися посиланнями і записами. У цій статті піде мова про те, як створити креативний дизайн для вашого профілю гугл плюс, або створити так наиваемую “обкладинку”.

Для цього вам знадобляться psd шаблон обкладинки google + с. Розмір файлу 8,8 Mb.

Як ви бачите, що ми будемо содавать обкладинку таку, щоб фон обкладинки плавно переходив в аватар даної соціальної мережі.

Етапи створення обкладинки google +

 1. Відкрийте шаблон psd обкладинки google + в фотошопі.
 2. Знайдіть відповідну картинку в інтернеті. Головне, щоб її ширина перевищувала 940 пікселів і зображення майбутнього аватара (особа, мордочка тварини або об’єкт) знаходився в крані лівому або правому положенні, як на цьому вихідному фото: Якщо зображення майбутнього аватар (в даном випадку – це мордочка кошеня) розташована зліва, то переверніть зображення по горизонталі.
 3. Перемістіть зображення в наш шаблон обкладинки і зробіть виділення, керуючись напрямними лініями. Межі виділення відзначені на скріншоті червоним:
 4. Тепер виберіть команди Редагування -> Копіювати суміщені дані (Edit > Copy Merged).
 5. файл -> Створити (File >New). У вас з’явиться вікно з розмірами документа 940 на 180 пікселів. Схвалите настройки і натисніть “ok”.
 6. редагування -> Вставити (Edit > Paste).
 7. Збережіть зображення в JEG через команди Файл -> Зберегти як … (File > Save As).
 8. Завантажте зображення в ваш профіль google + і встановіть його в якості обкладинки. Для цього натисніть на обкладинку вашого профілю і завантажте зображення.
 9. Залишилося створити аватар. Повернемося до нашого вихідного документу – шаблоном, в який вже додано зображення-фон. Зробіть виділення, як показано на скріншоті нижче: Межі виділення позначені в шаблоні чорної областю (дивись шар Guides).
 10. Знову Редагування -> Злита денние або Edit > Copy Merged,
 11. Створюємо новий документ, нічого не змінюючи в розмірах (251 на 251 пікселів).
 12. редагування -> Вставити (Edit -> Paste).
 13. Збережіть аватар і завантажте в гугл плюс.

Ще приклади обкладинок в цьому ж стилі:

Ссылка на основную публикацию