Як зробити оригінальну шапку для твіттер

Як дуже просто, не володіючи жодними редакторами по обробці графіки, зробити таку шапку для твіттер, ви дізнаєтеся тут і зараз. А допоможуть нам в цьому спеціальні генератори.

Якщо раніше ми створювати оригінальне оформлення в twitter за допомогою фотошоп, то сьогодні ви зробите креативний дизайн за 5 хвилин! Вам також сподобаються добірки найкращих профілів twitter, в тому чисте і російськомовних.

Грамотне цікаве оформлення – один з кроків до просування проіля соціальної мережі, і непряме, але ефективне, просування сайту. До сих пір лідируючої соціалкою для залучення трафіку залишається vk.com. Звідси і виникли фірм і компанії, що займаються розміщення реклами в контакті. Створення шапки twitter

 1. www.twitterheaders.co/create Перший сервіс, в якому ви можете зробити оригінальну шапку. Нижче я перевела основні функції генератора. Коротко розповім основні етапи роботи:
  • Додати зображення – фон майбутньої шапки,
  • Клацніть по доданої зображенні в редакторі. З’являться точки на краях зображення. Потягніть за кути, тим самим ви зміните розмір картинки. Розтягніть фон так, щоб не залишилося вільних білих полів по краях.
  • Можете застосувати інші функції – відображення, заливка, додавання тексту. Увага! Текст можна додати тільки англійською мовою!
  • Коли все буде зроблено, ми побачимо наступне:
  • Нижче редактора будуть дві кнопки: Натисніть ліву кнопку “Upload Header To Twitter”, якщо хочете завантажити лише фон шапки в твіттер. Якщо ви хочете використовувати шапку і аватар, створені в редакторі, то натисніть спочатку на праву кнопку “Upload Header To Twitter + Profile Picture”. Аватар завантажиться в ваш профіль твіттер. Після цього в центрі редактора з’явиться кнопка: Натисніть її для завантаження фону шапки. Дивіться видеоурок по роботі з генератором:
 2. http://www.twitcover.com/cover/edit простий сервіс для створення шапок. Додаємо зображення за допомогою кнопка “Add Image”. Ви можете додати один з фільтрів – “Чорно-біле”, “Інверсія”, “Сепія-1” і “Сепія -2”. При додаванні тексту можна використовувати кирилицю. Решта функцій вказані на скріншоті нижче. Для того, щоб агрузіть шапку в твіттер з сервісу, дотримуйтесь послідовно по кнопках: “Create My Cover” -> “Use Twitter Cover” -> “Download twitter cover” -> “Download twitter cover + Profile picture”. Мінуси сервісу – залишає водяні наки на шапці, хоч і ненав’язливі, все одно неприємно ((
 3. http://www.topheaderphotos.com/twitterheadermaker/ – простенький сервтс створення обкладинок для твіттера. Нічого оригінального він не створює, проте може знадобитися для швидкого вирішення конкретних завдань для створення twitter-фону /
Ссылка на основную публикацию