Як зробити посилання на додавання коментаря на WordPress

Коментування на движку WordPress присутній за замовчуванням. Стандартне розташування діалогової області – нижня частина екрану відразу за основним контентом. І щоб відвідувачеві не довелося прокручувати сторінку до кінця запису або останнього коментаря, пропоную створити відповідне посилання.

Вибір місця в шаблоні «single.php розміщувати посилання, залишаю на ваш розсуд. Це може бути самий верх – серед мета-даних записи, або низ – після тексту. Важливо, лише створити резервну копію файлів сайту, щоб ніякі експерименти не порушили роботу веб-ресурсу.

WordPress:

<? Php comments_link (); ?>

Тепер зробимо з неї активне посилання із закликом залишити коментар:

<a href = “<? Php comments_link (); ?>”>Залишити коментар</ a>

Тепер, якщо такий код помістити всередині циклу записи WordPress, то фокус екрана переміститься відразу до форми коментування. Посилання також буде відпрацьовуватися на сторінках з архівами.

Якщо буде потрібно, то ми можемо додати стилі. Наприклад, щоб оформити посилання у вигляді кнопки:

<a style = “color: # 587da3; padding: 5px 10px; margin: 10px 20px; border: 1px solid # 999; border-radius: 5%; clear: both;” href = “<? Php comments_link (); ?>”>Залишити коментар</ a>

Або через додавання class в файл стилів вашої теми «style.css»:

<a class = “link-comment” href = “<? Php comments_link (); ?>”>Залишити коментар</ a>

стиль CSS ::

.link-comment _ {
color: # 587da3;
padding: 5px 10px;
margin: 10px 20px;
border: 1px solid # 999;
border-radius: 5%;
clear: both;
}
.link-comment: hover {
color: #ffffff;
background: # 333333;
border: 1px solid # 000000;
}

Нижче ще одна функція для коментування. Особливість цього коду полягає в показі числа залишених коментарів, якщо такі є. В іншому випадку, буде показана така ж посилання, що і в першому варіанті:

<? php
comments_popup_link ( ‘Залишити коментар’, ‘1 коментар’, ‘% Коментарів’, ‘comments-link’, ‘коментування закрито’);
?>

Варто пояснити, що означають статичні вирази в цій функції:

  • Залишити коментар – посилання на додавання коментаря. Відображатиметься, якщо запис не має повідомлень. Можна змінити на «0 коментарів».
  • 1 коментар – якщо під записом залишено одне повідомлення. Знадобилося через різне закінчення в словах для одного і декількох повідомлень (як в англ., Так і російською мовами).
  • % Коментарів – відображається для чисел більше одиниці. Знак% – змінна, що приймає значення кількості повідомлень для цього запису.
  • коментування закрито – показується в тому випадку, якщо обговорення закінчилося за заданими умовами. Наприклад, на блозі можуть закриватися коментаря старше 2 тижнів.

Сподіваюся, цих прикладів виявиться досить, щоб вивести посилання в вашій темі оформлення. А якщо у вас залишилися питання, напишіть про них в коментарях нижче. Давайте розбиратися разом.

Ссылка на основную публикацию