Як зробити репост в інстаграме – покрокова інструкція в картинках

Найпростіше зробити репост в інстаграме через додаток. Хоча можна обійтися і без додатків. Але в цьому випадку вас чекає більше проблем. Потрібно буде або робити скріншот, або завантажувати потрібне фото. Скажу відразу в інстаграме ви не знайдете кнопку для репоста. Цією чарівною кнопочки там просто немає.

Наприклад в контакті робити репости набагато простіше. Натиснув на мегафон і все. Не переживайте вихід є. Пропоную вашій увазі покрокову інструкцію як зробити репост в інстаграме. Беріть свій айфон або андроїд і дивіться уважно детальну схему з картинками.

Всі пишуть, що потрібно завантажити додаток і все. Насправді це не зовсім так. Вам доведеться викачувати одразу 2 додатки. Але не хвилюйтеся вони важать зовсім небагато. Перше – це сам Instagram, а друге – для репоста. Адже якщо завантажити і встановити тільки додаток для репоста, ви не зможете їх робити. Так як при вході в Інстаграм з браузера і спробі зробити репост у вас нічого не вийде. Багато так і пишуть «Натискаю на три точки немає скопіювати». Можливо і ви стикалися з такою ж проблемою. Тепер зрозуміло що потрібно робити.

Обидві програми можна знайти в App Store або в Google Play. Щодо самого Instagram все зрозуміло. А ось яка програма вибрати, щоб зробити репост фото або відео? Перепробувавши близько 7 штук вибрав саме зручне і просте – Video Downloader for Instagram. Саме воно встановлено на моєму смартфоні. Цей додаток вже встановили більше 10 мільйонів чоловік. Воно важить не більше 5 мб, а найголовніше з ним дуже зручно працювати. Для тих, хто хоче спробувати заробити гроші в інстаграмме, це додаток просто знахідка. Зараз я покроково і з картинками розповім вам як правильно зробити репост в інстаграм.

Як зробити репост в інстаграме на андроїд або айфоне

І так, ви вже скачали обидва додатки і готові робити репости фотографій і відео. Насамперед потрібно зайти в додаток Instagram під своїм логіном. Далі вибирайте потрібне фото. Якщо вибрали зверніть увагу на три точки вгорі (правий верхній кут).

Зараз вам потрібно натиснути на ці точки. Після чого з’явиться нове вікно. У ньому натискаємо на кнопку «Копіювати посилання». 

Як тільки ви це зробили потрібне зображення збережеться в додаток для репоста. На підтвердження з’явиться значок цього додатка і підтвердження збереження фотографії. Тепер вам потрібно просто натиснути на цей значок.

Вас перекине в додаток для репоста. У ньому буде потрібна фотографія, а в правому нижньому кутку рожевий гурток. Тисніть на нього.

Далі з’явиться три варіанти. Ви зможете просто завантажити зображення на свій телефон. Зробити його репост або поділитися. Натискаємо на кнопку «перепостити ».

Вискочить віконце. У вас запитають дозволу на використання фото з телефону. Звичайно ж ми дозволяємо додатком Instagram використовувати наші фото)))

Після чого потрібно просто натиснути на синю стрілку вгорі, а потім на кнопку Далі.

В самому кінці залишиться тільки клікнути пальцем на кнопку. Після чого довгоочікуваний репост нарешті то з’явиться на вашій сторінці.

Цей додаток дає вам ще одну унікальну можливість. Можна зробити репост цієї ж фотографії з інстаграма в контакт, однокласники, Facebook і Twitter. Для цього просто перетягніть гурток вправо і увійдіть в потрібну соц. мережу під своїм логіном. Якщо ви хочете поділитися відео, потрібно виконати все те ж саме. Тільки в кінці жнив на «перепис», а на «Завантажити відео». Коли воно завантажиться ви клікніть на «перепис» і додасте його собі на стіну. До речі додати фото в інстаграм з комп’ютера теж можливо. Для цього не потрібно нічого качати.

Сподіваюся ця стаття допомогла вам. Робіть репости, діліться хорошими фото в інстаграм, контакті і інших соц. мережах. Ну і звичайно ж розкажіть все друзям)).

Ссылка на основную публикацию