Як зробити репост ВКонтакте?

За допомогою репоста ви ділитеся з друзями і випадковими відвідувачами вашої сторінки або учасниками вашої спільноти сподобалися записами, фотографіями, музикою. Їх зміст при цьому не змінюється, але ви можете прикріпити зверху свій коментар. Репостнуть в ВК можна записи на стінах людей і груп, якщо спільнота не закрите, фотографії, відеозаписи, посилання. Все це робиться миттєво і репост з’являється в новинній стрічці ваших друзів, передплатників, учасників спільноти. Розглянемо різні способи репостнуть запис.

Інтерфейс веб версії ВК

Всі способи поділитися матеріалами в веб версії сайту прості і займають лічені секунди.

Стрічка новин

Переглядаючи стрічку новин, записи груп і друзів, внизу ви побачите кнопку Поділитися. Вона виглядає, як значок гучномовця.

Натисніть на неї і з’явиться меню вибору місця, куди ви відправите цей матеріал. Це може бути:

 • ваша стіна;
 • діалог з одним або загальний чат;
 • співтовариство, в якому ви є адміністратором.

Вибравши потрібний варіант, натисніть на кнопку Поділитися. Якщо ви вибрали варіант Друзі та передплатники, то цей запис відправиться до вас на стіну і відобразиться в новинній стрічці у друзів.

Кнопка Поділитися є не тільки під записами в групах і у людей, а й під кожним окремим матеріалом (фотографією в альбомі, відеозаписом, товаром, документом). Репост у всіх випадках роблять аналогічним чином.

Практично на всіх великих онлайн ресурсах, які виробляють смисловий контент, присутній кнопка відправки матеріалу в ВК.

 1. Відео хостинги.
 2. Сайти новинних порталів.
 3. Сервіси статей.
 4. Різні медіа ресурси.

Там є набір кнопок відправки обраного матеріалу в різні соц. мережі:

 • твіттер;
 • фейсбук;
 • телеграм;
 • ВК;
 • інші соціальні мережі, популярні в країні розташування сайту.

Зайшовши на відео хостинг YouTube, під кожним з роликів ви побачите кнопку Поділитися та в списку з’явиться значок ВК.

Після натискання, відеозапис відправиться до вас на стіну так само, як якщо б ви репостнулі ролик усередині ВК. Також це стосується статей, фотографій, документів.

Копіювання посилання на сторінку з матеріалом

Можна вручну скопіювати посилання на сторонній матеріал, вставити її при створенні нового запису на стіні, і вона автоматично перетворюється в пост. Цей спосіб працює не з усіма сайтами, але більшість великих ресурсів з медіа контентом, блогами, статтями підтримують таку інтеграцію на стіну ВК.

Ось такими простими способами можна поділитися записом на свою стіну. Це хороший варіант для різних завдань:

 • розповісти про свої уподобання та інтереси;
 • отрекламировать щось;
 • взяти участь в акції;
 • привернути увагу автора, якщо закриті коментарі.

Ви ніяк не можете змінити вміст вихідного посту (тільки написати коментар зверху) і завжди буде видно чий він. Це необхідно для збереження авторських прав творця цього контенту.

На відміну від своїх посад, публікацію репоста не можна поставити на таймер. Точніше, є саморобні програми і скрипти, які роблять багато перепис за вас, але ставити їх не потрібно. Адміністрація ВК заморожує сторінку при подібній активності.

Репост з мобільного телефону

В офіційному мобільному додатку ВК для телефонів на Андроїд і IPhone процес аналогічний (та й в сторонніх, типу Kate Mobile теж). Під усіма записами ви знайдете зображення мегафона, після натискання на який, з’являється меню вибору місця відправки. Тільки в мобільній веб версії сайту на альбомних фотографіях і відеозаписах, спочатку потрібно натиснути на кнопку публічних дій і там вибрати відправку друзям або на стіну.

В іншому серйозних відмінностей немає.

Ссылка на основную публикацию