Як зробити, щоб при відкритті сенсорної клавіатури в Windows 10-коли ховалася панель задач

Крім інших штатних додатків, в Windows 10 є дуже навіть непогана віртуальна клавіатура, цілком здатна замінити користувачам планшетів клавіатуру фізичну. На жаль, у неї є один маленький недолік. Коли користувач відкриває її в розгорнутому вигляді, вона перекриває панель завдань, роблячи роботу з системою менш зручною. Якщо під час набору вам потрібно запустити з панелі додаток або скористатися контекстним меню, віртуальну клавіатуру доведеться закрити, а потім відкрити заново.

Але не біда. Виправити це непорозуміння можна шляхом простих змін в системному реєстрі. Після їх застосування при виклику сенсорної клавіатури панель задач буде залишатися доступною.

Відкрийте редактор реєстру і перейдіть за наступним шляхом:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft

В останньому розділі (Microsoft) створіть нове древо підрозділів в такому порядку StigRegKey > Typing > TaskbarAvoidanceEnabled (див. Скріншоти).

Потім виберіть останню папку, в ній створіть 32-бітний параметр типу DWORD з ім’ям Enable і встановіть в якості його значення 1.

Закрийте редактор реєстру. Якщо клавіатура продовжує перекривати собою панель задач, перезавантажте комп’ютер, щоб зміни змогли вступити в силу.

Тепер, якщо ви відкриєте сенсорну клавіатуру в розгорнутому вигляді, то побачите, що вона розташовується трохи вище панелі завдань, так що ви без проблем зможете нею користуватися. Якщо в майбутньому ви захочете повернути настройки за замовчуванням, просто видаліть створений параметр TaskbarAvoidanceEnabled і перезавантажте комп’ютер.

До слова, можна обійтися без застосування Твіка, якщо не використовувати закріплення клавіатури. Натиснувши кнопку «Відмінити закріплення», ви зробите клавіатуру рухомий і зможете перемістити її в будь-яку область екран.

При відкритті відкріплення клавіатура буде з’являтися саме в тому місці, в якому вона була залишена в останній раз.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию