Як зробити, щоб в Windows 8 музикальние-, відео-, фото- і PDF-файли за замовчуванням відкривалися в настільних додатках

У Windows 8 багато типів файлів за умовчанням відкриваються в режимі інтерфейсу Windows 8 UI, який раніше називався Metro. Наприклад, якщо на робочому столі або в провіднику Windows ви двічі клікніть по мультимедійного файлу, будь то музика, відео або зображення, швидше за все, він буде відкритий в повноекранному мультимедійному додатку. Ви можете легко змінити таку поведінку операційної системи. Все, що вам потрібно зробити, так це призначити інші програми, які за замовчуванням будуть відкривати ці типи файлів.

 

Всі настройки необхідно вносити в вікні «Програми за замовчуванням». Щоб його відкрити, відкрийте початковий екран, наберіть «програми за замовчуванням», а потім натисніть клавішу Enter.

У вікні, натисніть на лінк «Завдання програм за замовчуванням».

Прокрутіть список вниз, виберете «Засіб перегляду фотографій Windows», а потім натисніть «Використовувати цю програму за замовчуванням».

Далі виберете додаток «Програвач Windows Media» і знову натисніть на кнопку «Використовувати цю програму за замовчуванням».

PDF-документи – останній тип файлів, який за замовчуванням відкривається в середовищі Windows 8 UI. Для цього Microsoft включила до складу Windows 8 додаток «Рідер», але настільної програми для читання PDF-файлів компанія, на жаль, не передбачила, тому вам доведеться завантажити будь-яку з альтернатив. Я можу порадити вам або навіть. Призначити сторонній PDF-рідер програмою за замовчуванням ви зможете під час його установки.

Зараз для прикладу я розповів, як задати Windows Media Player і Windows Photo Viewer як програм за замовчуванням, однак ви, можливо, використовуєте інші додатки – наприклад, для відео і для фото. Без проблем, їх також можна призначити програмами за замовчуванням, як і в більш ранніх версіях Windows.

Також зазначу, що якщо ви використовуєте ARM-пристрій під управлінням Windows RT, ви не зможете встановлювати взагалі ніякі декстопние додатки.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию