Як зробити скріншот на redmi 6a

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо ви хочете зробити скріншот на телефоні xiaomi redmi, але не знаєте як робиться скріншот на пристрої xiaomi redmi, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій, ви дізнаєтеся, як зробити скріншот на телефоні xiaomi redmi 6a.

Я ніколи не задавався питанням, як зробити скріншот на телефоні redmi, я в основному рідко коли робив скріншоти на телефонах, але от коли я зацікавився цим питанням.
Я чомусь відразу брався за стороннє програми, за допомогою яких можна зробити скріншот, а даремно це була моя велика помилка, ви, напевно, запитаєте чому?
Все дуже просто – припустимо нам потрібно зробити скріншот екрану.
Перше що нам потрібно зробити це знайти зручну програму, яка буде робити скріншоти, на це піде чимало часу.
Друге встановлена ​​програма буде забирати частину оперативної пам’яті.
Ось два великих мінуса … Навіщо встановлювати стороннє програми, коли розробники xiaomi redmi вбудували спеціальну функцію, за допомогою якої, можна зробити скріншот екрану в один дотик.
Цю функцію я оцінив на відмінно.
Тепер я вирішив поділитися з вами даними способом, думаю вам теж сподобається.
На даний момент у мене в руках телефони xiaomi redmi 6a, тому я буду розповідати, як зробити скріншот екрану на мобільному телефоні xiaomi redmi 6a.
Отже, щоб зробити скріншот екрану в телефоні xiaomi 6, вам потрібно поставити три пальці на екран вашого смартфона і провести трьома пальцями вниз екрану.
Для вас я зробив скріншот, на якому видно як потрібно поставити три пальці на екран вашого телефону.
Після того, як ви проведете трьома пальцями в низ, на вашому телефоні відбудеться знімок скриншота на вашому мобільному пристрої.
Як же зрозуміти чи був зроблений знімок екрана на вашому пристрої?
Все дуже просто, коли ви проведете трьома пальцями вниз, на екрані вашого телефону вилетить невелика картинка, яка на кілька секунд застигне в правому верхньому кутку вашого телефону.
Якщо ви цієї картинки не побачите, то скріншот екрану на вашому телефоні не вийшов.
Після того, як ви зробите знімок екрана, у вас напевно виникне питання, а де зберігаються зроблені скріншоти xiaomi redmi?
Відповідь дуже проста, давайте я детально розповім вам як дістатися до знімків екрана, які ми тільки що зробили.

Отже, переходимо на робочий стіл вашого телефону і натискаємо на кнопку «Галерея», в наступному кроці у вас відкриється галерея, де вам потрібно натиснути на рядок «Альбоми», ось тут ви і побачите зроблені знімки з екрану вашого пристрою.
З цим питанням ми розібралися, тепер давайте я ще вам розкажу, де розташована функція, яка відповідає за скріншот екрану xiaomi redmi.

Отже, щоб відкрити функцію, що відповідає за знімки екрану, вам потрібно на робочому столі вашого телефону натиснути на кнопку «Налаштування», після чого у вас відкриється сторінка «Налаштування».
На сторінці налаштувань, вам потрібно відпустити сторінку майже в самий них вашого екрану і натиснути на пункт «Розширені настройки».

В наступному кроці у вас відкриється розділ «Розширені настройки», де вам потрібно натиснути на пункт «Кнопки і жести».
Коли ви оберете пункт «Кнопки і жести», у вас відкриється меню, в якому розташована функція, що відповідає за знімки екрану.
Отже, переходимо в розділ «Знімок екрану».

Коли ви перейдете в розділ «Знімок екрану», на вашому телефоні відкриється меню налаштувань для створення скріншота з вашого мобільного пристрою.
У цьому меню ви можете вибрати команду, за допомогою якої, у вас буде відбуватися скріншот з екрану.
У моєму випадки я вибрав режим «Жест вниз трьома пальцями», як я вже і розповідав при установці трьох пальців на екран і провівши ними вниз, буде зроблений скріншот екрану xiaomi redmi.

Тепер ви знаєте, як зробити скріншот на ксіаомі Редмен 6а, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию