Як зробити скріншот на windows 10

Якщо ви стали володарем операційної системи windows 10, то у вас, напевно, скоріше за все виникне питання, про те, як зробити знімок з екрану windows 10, тому я вирішив написати докладну і покрокову інструкцію, про те, як зробити скріншот в виндовс 10.

Скріншот екрану в виндовс 10 можна зробити без усіляких різних програм, всі зроблені скріншоти в windows 10 поміщатимуться в спеціальну папку.
І так щоб зробити скріншот на комп’ютері, вам потрібно буде виконати найпростіші натискання спеціальних клавіш Win + Print Sc SysRq (Win + PrtScr).
Коли ви натиснете на своїй клавіатурі комбінацію клавіш Win + PrtScr, (Win + Print Sc SysRq) На вашому комп’ютері відбудеться знімок з екрану вашого монітора, а також при знімку ваш екран трохи стемніє – це значить що знімок екрана був успішно створений і поміщений в спеціальну папку windows.

Якщо у вас раптом виникло питання, про те куди зберігаються зроблені скріншоти в windows 10, то ми зараз детально розглянемо шлях збереження скріншотів в windows 10.
Щоб відкрити збережені скріншоти в виндовс 10, вам потрібно буде відкрити мій комп’ютер, тобто заходимо в мій комп’ютер.
Якщо у вас немає ярлика мій комп’ютер на робочому столі, то ви можете подивитися інструкцію, про те, як поставити ярлик мій комп’ютер на робочий стіл windows 10.
Після того як ви відкриєте мій комп’ютер, вам потрібно буде перейти в папку «Зображення».
Зверніть увагу: Одна папка «Зображення» буде присутній в провіднику windows, а інша в лівій частині вікна windows, перейти можна в будь-яку папку.

Після того як ви відкрили папку «Зображення», на вашому моніторі відобразяться три папки, нам потрібна папка «Знімки екрана», і так переходимо в папку «Знімки екрана».

Після всіх виконаних дій, ви потрапите в папку, в якій, ви побачите зроблені вами скріншоти екрану.
Щоб відкрити один з скріншотів наводимо курсор миші на один зі знімків і два рази натискаємо ліву кнопку миші.

Після чого у вас відкриється зроблений скріншот в виндовс 10.
Ось таким ось простим і зручним способом можна зробити знімок з екрану на windows 10.

На цьому у мене все, всім поки удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию