Як зробити скріншот в грі

Багато користувачів персонального комп’ютера задають питання на тему, про те, як зробити скріншот в грі, тому я вирішив написати докладну і покрокову інструкцію, про те, як зробити скріншот в грі.

Зробити скріншот в іграх ми зможемо за допомогою програми fraps, дана програма дуже проса в використанні, думаю, з нею впорається будь-який початківець користувач персонального комп’ютера.
За замовчуванням скріншоти в програмі fraps виробляються клавішею F10, міняти ми її не будимо, залишимо за замовчуванням.
Тут нам потрібно змінити формат скріншотів, для цього в пункті «Image Format», встановлюємо галочку напроти пункту «JPG».
Для початку нам потрібно налаштувати програму fraps – це вказати шлях збереження скріншотів і вказати файл збереження скріншотів.
Для цього запускаємо програму fraps, потім наводимо курсор миші на кнопку «Screenshots» і один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого розкриється розділ, в якому ми і зможемо поміняти папку збереження і вказати файл збереження.
Перш ніж поміняти паку збереження вам потрібно в своєму локальному диску створити папку з назвою «Скріншоти в іграх».
Таку папку я створив в локальному диску G.
Після того як ви створили папку в локальному диску, вам потрібно в програмі fraps навести курсор миші на кнопку «Change» і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється провідник windows, в якому вам потрібно буде розкрити той локальний диск, в якій у вас розташована пака «Скріншоти в іграх», після чого вибираємо дану папку і натискаємо на кнопку «OK».

Коли ви натиснете на кнопку «OK», в програмі fraps буде вказано шлях для збереження скріншотів в грі.
Тепер ми зможемо зробити скріншоти в іграх, для цього вам потрібно навести курсор миші на значок згортання і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого дана програма буде згорнута в панель завдання windows.
Тепер нам потрібно запустити гру, в якій ви хочете зробити скріншот.
Для прикладу я на своєму комп’ютер запущу гру Euro Truck Simulator і зроблю в даній грі скріншот за допомогою програми fraps.
І так, коли на вашому комп’ютері запуститься гра, і ви захочете зробити скріншот, вам потрібно буде натиснути на клавішу F10, після чого на вашому комп’ютері буде зроблений скріншот гри.

Тепер ми можемо подивитися зроблений нами скріншот, для цього виходимо з гри, далі в програмі fraps вибираємо вкладку «Screenshots», далі наводимо курсор миші на кнопку «View» і один раз натискаємо ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється папка, в якій ви побачите зроблені вами скріншоти, щоб подивитися один з скріншотів, вам потрібно навести курсор миші на один з скріншотів і два рази натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється скріншот гри.
Ось таким ось способом можна зробити скріншоти в іграх використовуючи програму fraps.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию