Як зробити скриню в майнкрафт

Граючи в гру майнкрафт, наш інвентар швидко заповнюється ресурсами і різними предметами, які нам потрібно, кудись перекласти в цьому випадку, нам допоможе скриню. Якщо ж у вас немає скрині або ви не знаєте, як створити скриню в майнкрафт, то ви можете ознайомитися з простою і докладної інструкції по створенню скрині в майнкрафт.

Щоб зробити скриню в майнкрафт, нам знадобиться верстак і вісім дощок, якщо у вас немає верстата і дощок, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як зробити верстак і дошки в майнкрафт.
Якщо ж у вас вже є верстак і дошки, то ви можете приступити до ознайомлення з інструкцією, по створенню скрині в майнкрафт.
І так підходимо до нашого верстата і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється меню верстата, в якому ви і зможете створити скриню.
І так щоб продовжити і створити скриню нам знадобитися вісім дощок, які нам потрібно буде розташувати в першій, другій, третій, четвертій, шостій, сьомій, восьмій та дев’ятій осередки.
Щоб розташувати дошки в потрібних нам осередках, вам потрібно буде навести курсор миші на дошки і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого наводимо дошки в першу комірку і один раз натискаємо праву кнопку миші.
Потім наводимо дошки в другий осередок і один раз натискаємо праву кнопку миші, і так нам потрібно буде розмістити дошки в третю, четверту, шосту, сьому, восьму і дев’яту осередок.

Після того як ви помістіть дошки в потрібних комірках у вас вийти скриню, тепер нам залишається перемістити скриню в наш інвентар, для цього наводимо курсор миші на створений нами скриню і один раз натискаємо ліву кнопку миші після чого переносимо наш скриню в будь-яку клітинку вашого інвентарю.

Всі наш скриню створений, тепер давайте встановимо скриню в майнкрафт, для цього нам потрібно з нашого інвентарю перенести скриню в активні осередки, найнижчий ряд, після чого ми можемо вийти з нашого верстата натиснувши англійську клавішу E.

І так підходимо до того місця, до якого хочемо встановити скриню, потім дістаємо наш скриню і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після чого наш скриню буде встановлений в обраному нами місці.
Зверніть увагу: в грі майнкрафт скриню можна зробити великим, щоб зробити скриню великим нам знадобитися ще один скриню.
І так щоб продовжити і зробити скриню великим нам потрібно буде дістати ще один скриню і встановити скриню поруч з встановленим скринею.

Після того як ви встановите поряд ще один скриню, то в грі майнкрафт вийти велику скриню.
Ось таким ось простим способом можна зробити скриню в майнкрафт.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию