Як зробити слайд шоу з фотографій з музикою?


Робимо слайд шоу з фотографій з музикою за допомогою PhotoShow PRO

переваги

Дана програма дає можливість створювати слайд-шоу і красиві ролики з фотографій. ФотоШОУ PRO відрізняється наявністю зручного редактора, підтримкою всіх популярних медіакодеков і широкою функціональністю. З її допомогою Ви зможете швидко завантажити потрібні фотографії з комп’ютера, додати красиві переходи, анімацію та накласти відповідну музику. Зберегти вийшов фільм можна в одному з сучасних форматів, використовуючи встановлені шаблони. Використовуючи додаток, ви отримаєте готове слайд-шоу буквально за 5-10 хвилин.

імпорт зображень

Для додавання фотографій потрібно скористатися провідником в лівій частині редактора (вкладка «Додати»). Знаходимо папку з потрібними зображеннями, виділяємо файли і тиснемо кнопку зі стрілкою. Всі файли відразу ж з’являться на часовій шкалі внизу. Тут же знаходиться зручний сортувальник слайдів. Щоб поміняти їх місцями, просто перетягуйте.

накладення музики

Щоб додати музичний файл переходимо на вкладку «Музика». Тут можна завантажити аудіофайл з комп’ютера або вибрати відповідний трек з власної колекції додатки. Після завантаження трек з’явиться на аудіодоріжці проекту. Якщо він виявився довшим відеоряду, додайте фото або виконайте обрізку стандартними «Ножицями».

Вставка переходів і редагування

Наступний крок – вибираємо потрібний ефект на вкладці «Переходи». Для цього перетягуємо квадрат на місце стику двох слайдів (на скрині). Як ми вже відзначали, в цьому додатку можна виконати і повноцінний монтаж – обрізати кліпи, правити час появи і згасання переходів, міняти кадри місцями, додавати текст і ін.

експорт

Перед збереженням нового слайд-шоу, рекомендуємо попередньо переглянути вийшов ролик. Якщо все в порядку, вибираємо вкладку «Створити» -> «Створити відео слайд-шоу». У новому вікні необхідно буде вибрати формат, якість і дозвіл. Залишається натиснути кнопку «Конвертувати». Слайд-шоу готово!

Ссылка на основную публикацию