Як зробити слайд-шоу з фотографій з музикою

Іноді нам потрібно продемонструвати величезну кількість фотографій. Це може бути презентація, фонове відтворення під час виступу, показ фотографій з відпустки або дня народження. Для цього зручно створити слайд шоу. У створенні слайд-шоу немає нічого складного, якщо використовувати правильні програми, то процес створення і зовсім не займе більше десяти хвилин. У цій статті ми розповімо, як створити відео з фото в програмі Movavi Слайдшоу (www.movavi.ru/photo-to-dvd-slideshow/).

Початок роботи

Скористаємося менеджером створення слайд-шоу. Для цього відкрийте програму і виберіть «Створити проект в простому режимі».

Крок 1. Додавання файлів

Завантажте фотографії в програму. Для цього виберіть пункт «+ файли» або «+ папки», якщо в папці з фото немає нічого зайвого.

Крок 2. Додавання музики

У будь-якого слайдшоу має бути музичний супровід. Додайте аудіозаписи з бібліотеки програми, або виберіть зі свого комп’ютера, натиснувши кнопку «+ музика»:

Крок 3. Додавання переходів

Красиві переходи – невід’ємна частина відео з фотографій. Щоб між кадрами не було різких стрибків, використовуються плавні переходи. Бібліотека програми включає в себе широкий вибір елементів. Але, якщо ви не можете визначитися, спробуйте варіант «Випадкові переходи». Програма сама підбере переходи для вашого відео.

Крок 4. Перегляд

Перевірте отриманий результат. Зверніть увагу на пункт «Підлаштувати під тривалість музики». Якщо поставити тут галочку, то слайди продублюйте, якщо їх загальна тривалість менше тривалості музики.

Крок 5. Збереження або продовження роботи

На цьому етапі перед вами стоїть вибір: залишити все як є і зберегти або продовжити редагування в редакторі. Якщо вас все влаштовує, можете сміливо зберігати відео. Якщо хочете більшого – натискайте «Продовжити редагування».

Крок 6. Редагування відео

У редакторі ви можете додати музику, ефекти, текст або стікери, записати голос, більш точно налаштувати музичний супровід і навіть застосувати хромакей до відповідних фото.

Після того, як закінчите редагування, збережіть результат, натиснувши кнопку «Зберегти».

Ссылка на основную публикацию