Як зробити стріли в the forest

Якщо ви не знаєте, як в грі the forest створити стріли, то вам тоді сюди з цієї докладної і покрокової інструкції, ви дізнаєтеся, як зробити стріли в грі the forest, дана інструкція дуже проста і не займе багато часу на вивчення.

Щоб скрафтіть стріли в грі the forest, вам знадобитися одна палиця і п’ять пір’я.
Добути палиці в грі the forest, можна зрубати одну з маленьких дерев, після чого ви отримаєте палиці, а також в лісі лежать вже готові палиці, які вам залишиться тільки зібрати, для цього вам потрібно буде підійти до палиці і один раз натиснути англійську букву E .
Знайти пір’я в грі the forest, можна там, де літають птахи, з них випадають пір’я, які ви зможете зібрати, щоб зібрати пір’я в грі the forest, вам потрібно буде підійти до пера і один раз натиснути англійську букву E.

Коли ви здобудете палицю і п’ять пір’я, ви можете приступити до створення стріл в грі the forest.
І так щоб продовжити і зробити стріли в the forest, вам потрібно буде в грі the forest, натиснути англійську клавішу I, після чого на вашому комп’ютері відкриється меню інвентарю, в якому ви зможете зробити стріли.
Потім наводимо курсор миші на палиці і один раз натискаємо праву кнопку миші, після чого палиця буде поміщена на робочому столі, далі наводимо курсор миші на пір’я і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Коли ви встановите п’ять пір’я і одну палицю, у вас з’явитися спеціальна кнопка, за допомогою якої ви зможете створити стріли.
І так наводимо курсор миші на спеціальну кнопку і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після всіх виконаних дій у вас будуть створені стріли в грі the forest.
Тепер вам залишається перенести створені стріли в ваш інвентар, для цього наводимо курсор миші на стріли і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після чого створені стріли будуть поміщені в ваш інвентар.
Ось таким ось простим способом можна зробити стріли в грі the forest.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию