Як зробити таблицю в ворде – Техніка та інтернет

Текстовий редактор Word використовують величезну кількість людей. Пакет програм Microsoft Word користується попит, завдяки своєму зручному інтерфейсу. Використовуючи лише текстовий редактор Word, не кажучи вже про Excel та інших, ви зможете створювати будь-які текстові документи, а також таблиці. У сьогоднішньому випуску я розповім вам, як зробити таблицю в Ворді 2003, 2007, 2010 і 2013, а також в Лібер Офіс.

Як зробити таблицю в Word 2007, 2010 або 2013

Отже, спершу поговоримо про те, як зробити таблицю в нових версіях Ворд, починаючи з 2007 випуску. Для створення таблиці в Microsoft Word скористаємося стрічковим інтерфейсом.

 1. Відкрийте саму програму і перейдіть у вкладку «ВСТАВКА», натисніть на кнопку «ТАБЛИЦЯ». З’явиться меню для створення таблиць.
 2. Перед вами з’явиться квадрат з осередків. Використовуючи цей квадрат ви можете без проблем створити таблицю. Виділіть лівою кнопкою миші необхідну кількість осередків і зробіть клік. На сторінці з’явиться таблиця обраного вами розміру.
 3. Єдиний мінус у створенні таблиці таким способом обмежена кількість стовпців і рядків, максимальний розмір 10 на 8 осередків. Щоб зробити таблицю з великим числом клітин, в тій же вкладці Вставка в розділі Таблиця виберіть пункт «Вставити таблицю».
 4. З’явиться нове вікно, в якому ви повинні прописати число стовпців, число рядків, а також вкажіть автоматичний підбір ширини стовпців для зручного заповнення осередків. Тепер клацніть на кнопці ОК і на сторінці відобразиться таблиця.
 5. Щоб створити таблицю зі стилями, виберіть у вкладці Вставка gt, Таблиця gt, Експрес-таблиці.
 6. Цікава функція установка таблиць Excel в документі Word. Щоб зробити таблицю Excel в Word клацніть на «ТАБЛИЦЯ» і виберіть «Таблиця Excel».

Тепер на сторінці Word має з’явитися вікно з таблицею Excel. Процес редагування такий же, як і в програмі Excel. Є можливість прописувати формули і використовувати багато інших функцій табличного процесора Excel.

Можна зробити таблицю і вручну. Перейдіть знову ж у вкладку Вставка gt, «ТАБЛИЦЯ» gt, виберіть «НАМАЛЮВАТИ ТАБЛИЦЮ». На сторінці Ворда ви побачите олівець, за допомогою нього ви зможете розкреслити таблицю.

Всі інші дії по редагуванню таблиці ви можете виконувати, використовуючи інструменти, розташовані у вкладках «КОНСТРУКТОР» і «МАКЕТ».

Тематичні статті:

 • Як зробити зміст у ворде
 • Як в ворде зробити перенесення слів
 • Як зробити виноску в ворде
 • Як зробити нумерацію сторінок в Ворді
 • Як в ворде зробити розрив сторінок
 • Як редагувати текст в ворде
 • Як в Ворді зробити відступ
 • Як поставити ступінь в Ворді
 • Як поставити наголос в Ворді

Як зробити таблицю в Ворді 2003

Думаю, є ще ті, хто користується старою версією Microsoft Word 2003 року.

Для того щоб зробити таблицю в даній версії програми, перейдіть у вкладку Таблиця gt, Вставити gt, Таблиця.

Клікнувши по пункту Таблиця з’явиться нове вікно, в якому вам належить вибрати кількість стовпців, рядків і налаштувати автоматичний підбір ширини стовпців. Коли всі параметри будуть встановлені натисніть на кнопку «OK», після чого таблиця потобразітся в документі.

Є й інший спосіб створення таблиці: можна скористатися кнопкою на панелі інструментів. Але, при цьому, важливо знати, що максимальний розмір таблиці буде складати 4 на 5.

Кнопка поруч, із позначкою програми Excel, дає можливість зробити таблицю Excel всередині документа Word.

Функціонал в нових версіях Microsoft Word сильно не змінився, тому можна ще і намалювати таблицю вручну. Перейдіть у вкладку ТАБЛИЦЯ -gt, НАМАЛЮВАТИ ТАБЛИЦЮ.

Щоб продовжити редагування клікніть по значку «Панель кордонів», кнопка показана на скріншоті нижче.

Даний інструмент дозволяє малювати таблицю, є заливка, сортування і багато іншого.

Як зробити таблицю в Лібер Офіс

Думаю, хтось із читачів чув про пакет програм для студентів Лібер Офіс. А дехто, мабуть, навіть користуються програмою LibreOffice Writer.

Ну, що ж, щоб створити таблицю в Лібер Офіс, коректний:

 1. Відкрийте програму і натисніть на значок таблиці в правій стороні верхньої панелі. 
 2. Наведіть курсор миші на лівий верхній кут клітинок і проведіть мишею по напрямку вниз і вправо настільки, наскільки повинна бути таблиця за своїми розмірами. Як можна помітити максимальний розмір таблиці може бути 10 стовпчиком і 15 рядків. Якщо натиснути на кнопку Ще параметри, то ви зможете самостійно вказати розміри табліци.Колічество стовпцем і рядків обмежене, але осередків можна зробити досить багато. 
 3. Коли всі параметри будуть встановлені, натисніть Вставити.
 4. Таким же чином вставку таблиці можна здійснити через вкладку Таблиця gt, Вставити таблицю.

Можете експериментувати зі вкладкою Таблиця, як вам заманеться.

Ссылка на основную публикацию