Як зробити текст по колу в фотошопі: докладна інструкція

Чого тільки не придумали творці Photoshop! За допомогою цієї програми можна виконувати різні дії, спрямовані на роботу з фотографіями або просто картинками. Всі ці дії можливі завдяки різноманітності інструментів, передбачених в кожній версії графічного редактора. Для даної статті я використовую Photoshop CS6, але принцип роботи і в попередніх версіях буде приблизно таким же, можливо, з деякими несуттєвими поправками.

Отже, в даному матеріалі я пропоную обговорити тему щодо того, як зробити текст по колу в Фотошопі адже як зробити обведення тексту ми вже розглядали раніше. Це досить цікава функція, яка дозволяє внести різноманітність в зображення. Що ж, давайте розбиратися.

Інструмент «Прямокутник»

Робота, яку нам з вами треба буде виконати, нічого складного собою не представляє. Проте, я розбив весь процес на кілька етапів: перший являє собою промальовування контуру, а другий – безпосередньо нанесення напису. Почнемо, традиційно, з першого, розбивши його на підпункти:

  1. Для промальовування контуру годиться будь-який інструмент, в залежності від того, яка вас цікавить геометрична фігура. У нашому випадку – коло, тому ми натискаємо на інструмент «Прямокутник» правою мишачої кнопкою і вибираємо «Еліпс».
  2. Як бачите, після того, як ви це зробили, змінилася шапка програми, в неї додалися нові пункти. Наприклад, можна вибрати тип контуру, що ми і зробимо. З трьох запропонованих варіантів виберіть пункт «Контур».
  3. Тепер малюємо наш контур. Щоб в результаті вийшов все-таки не еліпс, а саме коло, перед початком роботи, затисніть на клавіатурі кнопку Shift. Забігаючи вперед, зауважу, що якщо вам знадобиться поміняти положення кола, затисніть пробіл і перемістіть контур туди, куди необхідно, після чого відпустіть пробіл.

Інструмент «Текст»

Отже, перший етап вдало завершений: ми закінчили промальовування контуру нашого кола, тепер можна перейти до створення тексту. Для цього на вертикальній панелі інструментів виберіть кнопку «Текст», після чого в шапці задайте бажаний шрифт, розмір і колір.

Далі наведіть курсор прямо на лінію контуру і натисніть в будь-який його точці. Тепер можна почати вводити текст, при цьому точка, через яку ви кликнули, буде початком тексту. Коли закінчите, натисніть на галочку на панелі інструментів, що дозволить залишити режим редагування.
Якщо доданий текст знаходиться не під правильним кутом, це легко виправити. Натисніть на інструмент «Виділення контуру», потім, перейдіть до будь-яке місце над текстом, щоб значок з чорної стрілки перетворився в I-образну з маленькою стрілочкою збоку. Тепер просто клікніть по тексту і перетягніть його по контуру, використовуючи комп’ютерну мишу.

Ссылка на основную публикацию