Як зробити цегляний блок в майнкрафт

Якщо у вас є цегла в грі майнкрафт, і вам потрібно з цегли створити блок, а як зробити ви не знаєте, то тоді ви можете переглянути інструкцію, про те, як зробити цегляний блок в майнкрафт.

І так щоб створити цегляний блок в майнкрафт, вам знадобиться верстак і червона цегла.
Якщо у вас немає верстата, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як зробити верстак в грі.
Якщо ж у вас вже є верстак, то ви можете приступити до ознайомлення інструкції.
І так підходимо до встановленого верстата і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після чого в грі майнкрафт відкриється верстак, в якому ви зможете зробити цегляний блок.
З чотирьох цегли у вас вийти один цегляний блок, з восьми цегли у вас вийти два цегельних блоку, з дванадцяти цегли у вас вийти три цегельних блоку, з шістнадцяти цегляних блоку у вас вийти чотири цегельних блоку і так далі.
І так щоб продовжити і створити цегляний блок в майнкрафт, вам потрібно буде навести курсор миші на цеглу і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого вам потрібно буде помістити цеглу в першу, другу, четверту та п’яту осередок.

Для прикладу я в першу, другу, четверту та п’яту осередок поклав по п’ятнадцяти цегли, загальна кількість цегли склало шістдесят штук.
Із шістдесяти штук цегли можна отримати п’ятнадцять блоків цегли.
Як ми бачимо, у нас поки стоїть один блок цегли, щоб отримати всі п’ятнадцять блоків цегли, вам потрібно буде навести курсор миші на створений блок цегли і по одному разу натискати ліву кнопку миші.

Коли ви наведете курсор на блок цегли і будите натискати по одному разу ліву кнопку миші, то блок цегли буде збільшуватися, а самі цеглу будуть закінчуватися.

Після того як ви наберете необхідну кількість цегельних блоків, вам потрібно буде перенести цегляні блоки в ваш інвентар, для цього наводимо курсор миші на цегляні блоки і один раз натискаємо праву кнопку миші, після чого переносимо створені цегляні блоки в одну з комірок вашого інвентарю.

Коли ви перенести цегляні блоки в свій інвентар, ви зможете завершити роботу з вашим верстатом, натиснувши англійську клавішу E.
Ось таким ось чином створюються цегляні блоки в майнкрафт.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию