Як зробити в майнкрафт факел

Факел в грі майнкрафт вважається головним інструментом, так без факелів в грі просто не обійтися і різновидів руду НЕ добути, а в будинку ви зовсім залишитеся в темряві до самого ранку. Тому якщо ви не знаєте, як створити факел в майнкрафт, то ви можете переглянути докладну інструкцію, про те, як виготовити факел в майнкрафт.

І так щоб приготувати факел в майнкрафт, вам знадобиться верстак, палиця і вугілля, також вугілля можна взяти деревне.
Якщо у вас немає верстата, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як зробити верстак в майнкрафт.
Якщо ж у вас вже є верстак, то ви можете приступити до вивчення інструкції по створенню факела в грі майнкрафт.
І так підходимо до верстата і один раз натискаємо праву кнопку миші.

Після чого у вас відкриється верстак, в якому ви зможете створити факел.
І так щоб продовжити і створити факел в майнкрафт, вам знадобиться палиця і вугілля.
Якщо у вас немає палиці або ж ви не знаєте, як створити палицю в майнкрафт, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як зробити палицю в майнкрафт.
Якщо у вас немає і вугілля, і ви не знаєте де добути вугілля, то ви можете переглянути інструкцію, про те, де в майнкрафт добути вугілля.
І так наводимо курсор миші на палицю і один раз натискаємо праву кнопку миші, після чого переносимо палиці в четверту осередок і один раз натискаємо праву кнопку миші.
Далі наводимо курсор миші на вугілля і один раз натискаємо праву кнопку миші, після чого переносимо вугілля в перший осередок.

Після всіх виконаних дій у вас буде створений факел, який ви зможете перенести в свій інвентар, щоб перенести створений факел, вам потрібно буде навести курсор миші на факел, потім один раз натиснути правою кнопкою миші і перенести факел в одну з комірок вашого інвентарю.

Все тепер наш факел створений, і ми зможемо встановити створений факел в потрібному нам місці.
Зверніть увагу: з однієї палиці і одного вугілля можна отримати до чотирьох смолоскипів, якщо покласти дві палиці і два вугілля, то ви зможете отримати до восьми факелів, якщо покласти три палиці і три вугілля, то ви зможете отримати до 12 штук вугілля і так далі .

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию