Як зробити вебмані гаманець: докладна інструкція для початківців

Якщо ваш комп’ютер – не просто одна зі складових інтер’єру, а надійний помічник або навіть компаньйон, вам слід знати про всі сучасні технологічні процеси. На сьогоднішній день дуже розвинена система платежів WebMoney, яка дозволяє проводити безліч фінансових операцій. Так, ви можете мати роботодавця, що проживає в іншій країні. При цьому він буде вносити оплату за вашу працю на гаманець вебмані, після чого ви зможете спокійно виводити гроші, скажімо, на свою банківську карту.
Боятися прогресу не варто, тим більше, це дуже зручно. Якщо дана тема вам просто цікава або ж особливо актуальна, запрошую познайомитися з нею ближче. А розповісти я хотів би про те, як зробити вебмані гаманець, на який, власне кажучи, і будуть «капати» ваші грошики.

попередні дії

Хочу відзначити відразу той факт, що створення гаманця, а також його використання за призначенням є безстроковим і неоплачувані. З вас не буде зніматися ніяка комісія, і навіть якщо ви будете використовувати гаманець рідко, він нікуди не дінеться.

Перед тим, як взятися за процес створення, вам потрібно буде зареєструватися в даній платіжній системі. Одного разу я вже описував цей процес, тому повторюватися не бачу сенсу. Єдине, на що хочу звернути вашу увагу – так це на те, що при заповненні персональних даних потрібно вказувати лише правдиву інформацію. В іншому випадку, якщо, скажімо, гаманець заблокується, ви не зможете його відновити. Не бійтеся, ваші дані під надійною охороною, і ніхто не скористається ними в своїх цілях.

Для проведення платіжних операцій потрібно буде завантажити програму Keeper. Незважаючи на те, що система радить новачкам віддати перевагу версії Mini, я все ж вважаю за краще Classic. Справа в тому, що рано чи пізно ви все одно на неї перейдіть, тому як спектр функцій і можливостей там значно ширше.

Як створити гаманець

Отже, приступаємо до створення гаманця. Для цього необхідно виконати ряд нескладних маніпуляцій.

  1. Пошукайте в своєму Кіпері розділ «Фінанси» – «Додати гаманець».
  2. Далі вам потрібно буде вибрати гаманець з бажаної валютою, потім вибрати «Створити».
  3. Тепер необхідно лише дотримуватися інструкції програми і буквально через пару хвилин гаманець буде готовий. Про успішне завершення процесу ви будете проінформовані повідомленням.

Ось і все, після цього ви зможете здійснювати будь-які фінансові маніпуляції в системі платежів WebMomey.

Ссылка на основную публикацию