Як зробити відео аватар

У цьому уроці розглянемо простий спосіб створення відео втіленням. Раніше ми вже публікували новина. Однак спосіб, який я опишу в цій статті набагато простіше, а аватари виходять більш якісні. Для того, щоб створити анімаційний аватар з відео цим способом не обов’язково навіть мати на комп’ютері вихідний відеоролик! Ви можете знайти ролик в інтернеті, наприклад, на YouTube, головне лише щоб вихідне відео було в хорошій якості, краще в HD.

Для створення відео втіленням нам знадобитися програма Camtasia Studio 7.

Camtasia Studio 7 – це професійна програма для запису відеоуроків, в ній же можна робити анімовані скріншоти. Саме ця функція програми нам і знадобиться при створенні відео втіленням. Посилання на скачування Camtasia Studio я не наводжу, так як програма платна, але ви можете в інтернеті її скачати безкоштовно.

Етапи створення відео втіленням

 1. Виберіть відео, з якого будете робити аватар. Якщо це відео в інтернеті, то налаштуйте показ ролика в хорошому кращій якості. Якщо це відео на YouTube, то в правому нижньому кутку натисніть на цифру, яка буде показувати якість відео і з’являться варіанти цього відео в іншій якості. Виберіть найкращу якість (йому буде відповідати більше значення). Аналогічно можна виставити якість відеоролика на інших відеохостингу (відео mail.ru, rutube, smotri.com і інші).
 2. Запустіть програму Camtasia Studio 7. Далі відкриється вікно, в якому вам належить вибрати функцію запис з екрана.

  Якщо ви з якихось причин закрили це вікно, то викликати функцію запису з екрану ви можете командою Record the Screen.
 3. У нашому відео виберіть те місце, з якого почнеться “запис аватара”. Уважно поставтеся до вибору того епізоду, який буде згодом служити вам аватаром. Персонаж в цьому епізоді не повинен сильно змінювати свою позицію, переміщатися по екрану (хоча в деяких випадках і таке можливо), краще нехай це буде ланцюжок дій, що повторюються. Це може бути мова, жестикуляція, міміка, обертання і ін.
 4. У майстра запису відео з екрану визначитеся з розміром площі записи. Не потрібно вибирати налаштування “запис відео на весь екран”, так як тоді ваш аватар доведеться обрізати в інших графічних редакторах. Отже в пункті Select area натисніть стрілочку біля параметра Custom і в випадаючому вікні виберіть Select area to the record
 5. Тепер вручну визначте межі майбутнього аватара. Прагніть до того, щоб наша область мала квадратну форму. Другим варіантом вибору області записи є завдання цифрових значень довжини і висоти області записи. Для цього введіть однакові значення параметра dimensions (висота і ширина області в пікселях).
  Значок замка біля цих параметрів означає збереження пропорцій.
 6. Отже, обрана область записи, обраний потрібну ділянку на відео. Тепер запускайте запис кнопкою Rec і включайте перегляд відео. Зупиняємо запис клавішею F10 вже через кілька секунд.
 7. Після попереднього перегляду натисніть кнопку Save and Edit і наш файл відкриється в редакторі. Перед відкриттям встановіть розміри аватара. Найчастіше це 100 на 100 пікселів:

  Тут ви можете його переглянути, обрізати (вкоротити за часом запису), підписати, інші воpзможності редактора для створення аватара вам не знадобляться.
 8. І останній крок – це збереження відео втіленням в форматі gif-анімації. Команди Файл -> Створити і опублікувати (Ctrl + P) -> в майстра створення фільму виберіть пункт Призначені для користувача настройки проекту, потім натисніть кнопку, виберіть на наступній сторінці пункт gif-анімаційний файл

  Потім знову тиснемо кнопки Далі до кінця виведення нашого аватара. Не забудьте по ходу виведення файлу дати йому ім’я і відредагувати розміри (якщо в цьому буде необхідність).
 9. Може бути ще доведеться оптимізувати ваш відео аватар, якщо він вийде занадто важким. Це можна зробити в будь-якому редакторі відео, в тому ж gimp або завантажити його в інтернет (наприклад, на Радикал, але не забирайте галочки напртів пункту Оптимізувати зображення).
Ссылка на основную публикацию