Як зробити візитку в фотошопі

Таку просту візитку ви можете самі намалювати в фотошопі. Рівень – легкий, тривалість виконання уроку – 15 хвилин.

Стандартні розміри візитки 90 × 50 мм. Саме для такого розміру роблять російські візитниці.

У минулих темах нашого сайту про графік ви познайомилися з підбіркою візитних карток, а також програмою для створення візиток.

Етапи уроку “Як зробити візитку в фотошопі”:

Відкриваємо фотошоп і створюємо новий документ з розмірами 90 × 50 мм, дозвіл – 300 пікс / дюйм, режим CMYK (для друку).

Увімкніть лінійки за допомогою гарячих клавіш Ctrl + R – з’явиться шкала, одиниці виміру – пікселі. Тепер візьміть Move Toole (Інструмент переміщення) і створіть напрямні (простягніть їх від верхнього і лівого краю документів так, щоб зробити відступи в півсантиметра (на 5 поділок шкали). Це потрібно для того, щоб позначити “безпечну зону”, саме в ній слід розміщувати всю важливу інформацію, не виходячи за межі. Інакше при друку може виявитися обрізаний номер телефону або буде спотворена інша інформація.

Тепер вам потрібно визначитися з колірною схемою майбутньої візитки. Ви можете продумати кольору самі, а можете відправиться на спеціальний сайт, на якому користувачі підбирають і діляться найбільш вдалими палітрами. Одним з таких сайтів є. сайт англомовний, але досить простий у використанні. Увійдіть на ньому, і у вас з’явиться можливість завантажувати палітри в форматі ACO для подальшого завантаження в фотошоп. Ви можете палітру кольорів, яку підібрала я для того, щоб продемонструвати як зробити візитку в фотошопі.

Активуйте Вікно -> Зразки, завантажте палітру кольору. Можна завантажити їх подвійним кліком по файлу ACO. Ви знайдете їх в самій нижній частині зразків кольору:

Тепер візьміть інструмент Лінія і змінити в настройках ширину (в пікселях) і створіть першу лінію з заданим кольором. При створенні лінії утримуйте Shift, так ви досягнете того, що ваша лінія буде строго вертикальною.

Вибирайте кольори у випадковому порядку, а також змінюйте ширину ліній. Зробіть смугастий фон для вашої візитки.

Тепер візьміть інструмент Прямокутник і намалюйте його поверх інших шарів з лініями. Колір прямокутника краще вибрати нейтральний, світлий, спокійний. Залиште незакритих лише невелику смужку візитки, що складається з безлічі різнокольорових смуг.

У центральній частині додайте текст і опис. У верхньому правому куті – контактну інформацію. За бажанням ви можете застосувати стилі до тексту. Текст центральній частині повинен бути більшим і з використанням жирного шрифту, а адреси і телефони потрібно написати дрібніше тонким шрифтом.

Під текстовими шарами створіть кольорові фігури. Краще використовувати для цих цілей інструмент Прямокутник. Режим накладення шару – Лінійне світло. Кольори фігур повинні контрастувати з основним фотом і з кольором шрифту, щоб текст був читабельним. Для прямокутника в правому верхньому куті застосуєте Перспективу і вільне трансформування для отримання наступного результату:

Це був урок, з якого ви дізналися як зробити візитку в фотошопі. Якщо у вас залишилися питання, то ви можете задати їх у коментарях.

Ссылка на основную публикацию