Як зробити завантажувальну флешку windows 10

Привіт шановний відвідувач! У цьому докладному і покроковому уроці, ви дізнаєтеся, як дуже просто і легко зробити завантажувальну флешку windows 10, даний урок розрахований на всіх користувачів персонального комп’ютера.

Зробити завантажувальну флешку виндовс 10 нам допоможе програма під назвою «Win Setup From», якщо у вас немає цієї програми то ви можете завантажити її з офіційного сайту за адресою http://www.winsetupfromusb.com/downloads/
Перший крок – перед запуском програми вставляємо флешку в usb порт вашого комп’ютера.
Зверніть увагу: якщо ви в свій комп’ютер вставите флешку usb 2.0 то і записувати образ виндовс буде довго, а якщо поставите флешку usb 3.0 то образ системи запишеться в два рази швидше.
Другий крок – після того як ви скачаєте програму для запису образу windows 10, відкриваємо папку з програмою, потім наводимо курсор миші на «WinSetupFromUSB» і один раз натискаємо праву кнопку миші, в контекстному меню вибираємо пункт «Запуск від імені Адміністратора».
Зверніть увагу якщо у вас операційна система windows 64 бітна то вам потрібно буде запустити програму з префіксом «х64».
Якщо ж ви на своєму комп’ютері використовуєте 32 бітну операційну систему, то вам необхідна запустити програму без префікса «х64».

Третій крок – програма автоматично виявить флешку і вам залишиться виконати наступні дію:
Встановлюємо галочку на проти рядки «Auto Format it with FBinst», далі в розкрився розділі ставимо галочку в пункт «NTFS».
І остання дія на даному етапі встановлюємо галочку в полі «Windows Vista / 7/8 / 10Server 2008/2012 based ISO» і натискаємо на кнопку з малюнком «трьох точок».

Далі на вашому екрані відкриється віконце з повідомленням чи дійсно ви хочете продовжити, підтверджуємо наші дії і натискаємо на кнопку «OK».

Четвертий крок – після відкриття провідника windows, вам потрібно відкрити локальний диск і папку в якій, у вас лежить скачаний образ windows 10.
У моєму випадку це локальний диск «G».
Вибираємо образ системи і натискаємо на кнопку «Відкрити».

І останній крок наших дій – нам залишається натиснути на кнопку «GO».

Коли, ви натиснете на кнопку «GO», на вашому комп’ютері відкриється оповіщає віконце з повідомлення, «will be erased» означає що ваша флешка буде повністю відформатована і вся на ній інформація буде видалена, натискаємо на кнопку «Так».

Далі на вашому комп’ютері відкриється ще одне віконце з повідомленням, що ваша флешка буде відформатована в файлову систему «NTFS» погоджуємося і натискаємо на кнопку «Так».

Після всіх виконаних дій почнеться процес запису завантажувальної флешки, процес запису можете зайняти близько 10-40 хвилин все буде залежати від швидкості usb пристрої, якщо у вашій флешки швидкість запису слабка, то і записуватися образ системи буде довго.

Після успішної записи, в програмі «Win Setup From» відкриється віконце з повідомленням про успішну записи.
Все наша флешка готова, натискаємо на кнопку «ОК» і закриваємо програму.
Тепер, ви можете самостійно встановити виндовс 10 на комп’ютер або ноутбук.

На цьому у мене все, всім поки удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию