Як зробити знімок екрана комп’ютера, скріншот. – Техніка та інтернет

Знання всіх примочок ПК, ноутбука зробить вас по-справжньому просунутим користувачем. Однією з таких фішок є вміння робити знімок екрана комп’ютера. необхідність зробити скріншот монітора  може з’явитися в будь-який момент. Ви хочете вирішити проблему в системі, пішли на форум, і вам готові допомогти, але треба наочно все побачити. А тут ви скидаєте знімок проблемної ділянки і дружно вирішуєте невдачу. Існує багато різних способів зробити це явище. Одні інструменти вбудовані в систему вашого комп’ютера, багато інших програм завантажуються в Інтернеті. Сьогодні я хотів би вам розповісти найзручніші варіанти захопити зображення з екрану.

Клавіша Print Screen.

Одним з найвідоміших і елементарних способів заскрініть екран це використання кнопки Print Scrn, Prt Scr, Prnt Scrn, Prt Scn або PrintScreen. Розташовується клавіша з правого боку, вгорі на клавіатурі, трохи нижче або по продовженню F12.

Знайшли йдемо далі, на зображенні наочно показую для новачків, щоб вже не виникло ніяких питань. Правда це екранна клавіатура, але кнопка та, яка потрібна, її треба знайти на вашій клавіатурі.

Де знімок екрана? Як відкрити зроблений скріншот:

Ми натиснули на Prt Scn. Тепер зображення зберігається в буфер обміну.

Проміжне сховище даних, що надається програмним забезпеченням і призначене для перенесення або копіювання між додатками або частинами однієї програми через операції вирізати, копіювати, вставити

Для відображення користуємося графічним редактором, наприклад, стандартний Paint, можна текстовий редактор Word, але краще поінт. Відкриваємо його, як на скрині знизу позначаємо Виділити і на білому тлі клікакем по правій кнопці миші, вибираємо вставити. Або вставити можна комбінацією ctr + v.

Тепер ви побачите повний знімок екрана (скріншот), для швидкого збереження необхідно натиснути Файл в лівому верхньому кутку -gt, Зберегти як, вибираємо формат (JPG або png), і папку, куди зберігається зображення і тиснемо «Зберегти».

Після того як ми встали зображення ви бачите, що там відображено все, все панелі, які ви б хотіли приховати і не показувати. Тому існують, в тому ж Paint, примочки, що дозволяють за своїм настроєм обрізати, виділяти, коригувати самими різними способами цей скрін.

Як правило, багатьом потрібно обрізати і написати слова. Виконується просто:

  1. Спершу зменшимо масштаб скріншота, щоб було зручно працювати.
  2. Робимо це справа знизу в кутку, переміщаємо позначку по лінії, скиньте від 100% до 50%.
  3. Потім беремо інструмент Виділити, вище в статті я згадував про нього.
  4. Спокійно обводимо ту область, яку хочемо видалити, обводимо і тиснемо на кнопку Delete, або права кнопка миші і вирізати.

Потім обов’язково не забуваємо: картинка повинна Замостя в верхньому лівому кутку. Як на скрині нижче, інакше зображення буде мати білий фон, який потрібний нам зовсім.

Повинно бути як тут, акуратно і без зволікань.

Мало не забув! Я користуюся Яндекс Диском і там скрін робляться також кнопкою принт скрин, АЛЕ далі вам не потрібно вставляти зображення в поінт, оскільки після натискання автоматично відкривається редактор і ви там вже все легко обрізаєте за допомогою банальних функцій. Представляю вам наочно, знову цим же способом.

Скріншот окремого вікна:

Вище я розповів, як обрізати потрібну область, але виявляється можна відразу обрізати все, виділимо необхідну нам область. Для цього протребуется:

  1. Комбінація клавіш Alt + Print Scrn,
  2. Відкрити графічний редактор. Вставити зображення. Зберегти.

Подібне вражає, але не завжди походить, перший спосіб більш тривалий, але точний настільки скільки вам буде потрібно, то є обрізаємо так, як хочемо. Якщо потрібно заскрініть лише найвище вікно цілком, то звичайно альт + принт скрин і погнали.

Клавіша Print Screen на ноутбуці:

Зараз техніка розвивається, і кожен з виробників свої родзинки додає, так ось, що хотілося б сказати. На ноутбуках і нетбуках, тієї ж марки Lenovo деякий перелік функцій на клавіатурі виконується з хажімом клавіші Fn. Тобто клавіша Fn одного кольору і ряд інших клавіш подібного кольору, значить вони працюють тільки при обопільній затиску обох кнопок.

Про всяк випадок враховуйте дане.

Скріншот з Print Screen в Windows 8/10:

Windows 8-ий і 10-ій версії мають загальні відмінності від попередніх XP і 7. У десятці є можливість зберегти скріншот в файл моментально без всяких там поінтів. Від вас вимагається затиснути клавіші Win + Print Screen.

Після чого скрін зберігається по шляху в винде восьмий: «Зображення – Скріншоти» або десятої :: «Зображення – Знімки екрану».

Використання інструменту «Ножиці»

Інструмент теж популярний, зручний, безумовно, з’явився в Windows Vista, залишився жити і в нових версіях виндовс, в десятці ножиці є. Захоплення будь-якій області екрану в квадратній формі і моментальний сріншот.

У пошуку Віндовс прописуємо Ножиці, швидко знайдеться, відкриваємо інструмент. Тиснемо створити, виділяємо область і як тільки ви перестаєте утримувати ліву кнопку миші, виділена ділянка автоматично опиняється в редакторі ножиць. Розібратися в ньому досить просто. В кінці ми тиснемо Файл -gt, Зберегти як і згадуємо попередні випадки. Формат бажано вибрати один з цих PNG, JPEG та GIF.

Важливо! Миттєва відправка по e-mail робить «Ножиці» прекрасним помічником в створенні скроневої. Кнопка конверта, дивись вгорі на зображенні. 

Утиліта «скріншотер»

Отже, ми вже розібралися як робити скріншот екрану клавішею Print Screen і стандартним інструментом Віндовс Ножиці. Побачили безперечні плюси у вигляді швидкої обробки, виділення області монітора, мометальной відправки скрін Все здорово, але буває і краще. Застосування утиліт, що відповідають за створення скріншота це швидкість створення, тобто мінімум дій, широкий набір додаткових можливостей редактора.

Додаток Lightshot:

  • Викачується швидко, установка проста, навіть пояснювати не варто, завжди тиснемо ОК, погоджуємося з правилами і все.
  • Кнопка Print Scrn знову в справі. Після її натискання екран затуманюється і ви можете виділити область для скриншота. Після виділення з’являється редактор, в якому все ще можна продовжити виділяти область, см. Картинку знизу.
  • Зображення зберігаються на комп’ютер або на сервер, в залежності, куди ви жмякайте кнопкой.Первая кнопка ліворуч, хмара, це збереження на сервер, а карезультат створення посилання на ваш скрін дуже зручно, адже це посилання ви можете показати будь-якому на форумі, в соц. мережі, на власному сайті в статті і т.д.
  • Можна також роздрукувати скрін відразу ж в цій програмі, написати текст

Як бачите зробити скріншот екрану виявляється дуже просто і способів просто тьма, якщо враховувати, що утиліт подібних о-дуже багато. На цій ноті я хотів би завершити статтю.

Ссылка на основную публикацию