Яка є камера скайп для телевізора lg: огляд популярних моделей

Так як ми з вами люди мобільні, звичні до комп’ютера, то і спілкування за допомогою Skype розглядаємо крізь призму свого ПК. Тим часом, це не зовсім вірно, адже прогрес не стоїть на місці. Телевізори сьогодні також цілком придатні для ділової або дружній листування за допомогою Скайпу.

Все, що від вас буде потрібно – сучасний телевізор, з встановленим на нього Скайпом, а також спеціальна камера, що підходить для цих цілей. Як бачите, нічого складного або неможливого. Завантажити та встановити програму досить просто. Складніша справа з вибором камери. Що повинна являти собою камера скайп для телевізора lg? Відповідь ви знайдете в цьому матеріалі.

LG AN-VC500

Хочу представити вам дві камери від LG, які заслужили визнання і довіру у багатьох любителів поговорити в Skype через телевізор. Перша модель – LG AN-VC500. Ця модель створена для ТВ від однойменного виробника серії SmartTV, яка, зрозуміло, підтримує Skype і надає можливість здійснювати відеодзвінки як окремо, так і створювати відеоконференції.

З основних плюсів даної камери можна виділити підтримку Full HD-дозволу, автофокусування, можливість записувати відео різних форматів. У цій вебкам є два мікрофони, завдяки чому ви можете розмовляти з будь-якої точки кімнати, і співрозмовник все одно вас почує. Зважаючи на високий дозволу, зображення співрозмовника на екрані телевізора буде чітким, порадує і передача кольору. Ще один плюс – легкість в підключенні: достатньо просто приєднати камеру через порт USB.

LG AN-VC400

Крім вищеописаної камери існує варіант і трохи простіше – LG AN-VC400. Вона є попередницею моделі AN-VC500, непогано справляється зі своїми обов’язками, але, разом з тим, і коштує дешевше. Дана камера підтримує дозвіл HD. Вона також кріпиться над екраном телевізора, може записувати відео різних форматів, оснащена автофокусом і мікрофоном.

Як бачите, в порівнянні з більш сучасною моделлю AN-VC500, ця версія трохи програє в якості, адже у неї менший дозвіл (720p проти 1080p), внаслідок чого і передача кольору буде гірше, та й якість зображення в цілому. До того ж, мікрофон всього один, а, значить, розмовляти доведеться лише в безпосередній близькості з камерою. Але, як я говорила, у неї більш скромна ціна.

Вибирайте ту модель, технічні характеристики якої вам до душі, і ваше спілкування по Skype за допомогою телевізора стане цікавим і барвистим.

Ссылка на основную публикацию