Яка максимальна збірка повинна бути на ИС-7? (Масло і Ремко наше все)

Не у всіх звичайно є 4 перка екіпаж, але деяким згодиться. Докладний розбір яку максимальну збірку потрібно брати на ИС-7 танк 10 рівня СРСР.
_________________________________________________
(Відступ, можна пропустити) автор поста Руслан Свистун повний інвалід і рак, але понагібать хочеться всім;) Коли у тебе реакція старої бабки, тактичне мислення так собі, для Нагіба залишається один шлях. Вичавлювати з танків, знання механіки гри і карт максимум, щоб компенсувати дефекти колишній. Я в цьому пріуспел.

Що стосується обладнання – щонайменше 5000 голди (а швидше за все 10000+) мною за 2 роки було витрачено виключно на знімання обородуванія за нещасні 10 голди. Експерименти зі складками і з багаторазовим перенавчанням екіпажу, поки танк не заграє «так як треба».

Десятки годин вивчення характеристик і параметрів танків на tanks gg / wot-news і інших. + Експерименти в тренувальних боях для визначення того як же безликі цифри стаб / опору грунтів все-таки впливають на гру. А якщо десь і ділиться, то тут. Їжачок норм народ у себе зібрав)

Отже, ключові момент в збірці:
«Майстер на всі руки«. Потрібен навіть якщо граєте з аптекою. В ІС-7 навідник походу на руках у мехвода сидить. Якщо Крит, то часто двох відразу. А ось командира дуже рідко, тому перк буде працювати завжди майже.

«Масло» +5% до движку, з урахуванням огидного опору грунтів (навіть твердим), дає танку подолати рубіж ТТ-СТ. За фактом корисніше навіть пайка при вартості 5 (2.5 на акціях), АЛЕ тільки якщо Ви знаєте що «Дід» це максимально «пушер» / танк прориву в цій грі. Ну і як це грамотно використовувати.

«смуга перешкод»(8 бон / бій) Використовувати варто тільки в наборі з 4-Перкова мехводом + пайком, сам по собі мало дасть ІСУ в економ збірці. Дає необхідну повороткість і «жвавість» чи, що вже забороняє танк використовувати як ТТ. З цим усім ви дуже жорстка СТ, яка може на вільшанці влаштовувати аннигиляцию з перемогою стратегічної на сороковий секунді бою. (Та й на всіх майже картах, на вільшанці просто працює безвідмовно.)

«майстер зброяр»Як показав досвід дуже не заважає, якщо 4-ий перк у навідника гойдається. Часто танкуете від вежі і вам стабільно потрапляють в пушку. (Спробуй не потрапити, такий то Дринь 130мм)

Також на скрині є одна помилка в прокачуванні. Мехводу правильно брати «бойове братство» – «ремонт» – «бездоріжжя» – «віртуоз». Тут віртуоз узятий в пріоритеті щоб можна було отримувати подвійний перк від інструкції.

Якщо зайде рубрика буде окремий розділ на сайті, з урахуванням всіх параметрів. А то скрізь гайди це просто біль ..

Ссылка на основную публикацию