Яка версія HP ProLiant Support Pack встановлена ​​на сервері?

HP Proliant Support Pack (PSP) це набір утиліт, драйверів і агентів управління для серверів HP ProLiant і Blade. Для управління процесам оновлення пакета PSP компанія HP присвоює кожному такому пакету номер. Адміністраторам серверів HP рекомендується оновлювати PSP, встановлений на їх обладнанні в міру виходу нових версій. Зазвичай нова версія Proliant Support Pack дозволять підвищити продуктивність і керованість сервера, в ній також фікс знайдені помилки і уразливості. Тим більше при вирішенні питань з технічною підтримкою HP, інженери можуть зажадати, щоб на серверному обладнанні стояла остання версія PSP. На момент написання статті остання версія HP PSP мала номер 9.00 (27 березня 2012). Існують версії PSP для серверів Microsoft Windows і Linux.

Для установки PSP використовується спеціальна утиліта HP Smart Update Manager (HP SUM), яка дозволяє встановити пакети, що входять до складу PSP в правильному порядку і переконатися, що все залежить будуть реалізовані до початку установки оновлень.

Як визначити версію PSP

Можливо перед оновленням PSP, ви захочете визначити версію PSP, яка встановлена ​​на вашому сервері. Заковика в тому, що Hewlett не передбачила нікого штатного кошти для цього завдання. У цій статті я постарався зібрати кілька методів, що дозволяють побічно визначити версію PSP, яка встановлена ​​на сервері HP. Ви можете запитати а чому, власне, побічно? Все досить просто: пакет HP Proliant Support Pack являє собою набір різних підпрограм і утиліт, які, в принципі, можна встановити або оновити незалежно від інших. У запропонованих методиках пропонується визначення версії PSP на основі версій цих самих підпрограм.

Метод 1:

 1. На сервер HP під управлінням Windows перейдіть в каталог

  C: \ WINDOWS \ system32 \ CpqMgmt \ cqmgstor

 2. Знайдіть і відкрийте файл з ім’ям readme.txt.
 3. У файлі readme.txt знайдіть рядок HP Insight Storage Agents v8.x.x.x. Це і є версія встановленого на вашому сервері Proliant Support Pack

Метод 2:

 1. Відкрийте журнал подій Event Viewer(Start ->Run -> і наберіть eventvwr.msc)
 2. У журналі подій перейдіть в розділ Windows Logs -> System і включіть фільтрацію (Filter Current Log) по Event ID 400.
 3. У відфільтрованому журналі знайдіть подія від джерела Servers Agents з текстом «The Server Agents service version 8.50.0.0». Ось ми і знайшли поточну версію PSP – 8.50.0.0.

Примітка: Подія з Event ID 400 генерується при перезавантаженні сервера, і якщо після установки PSP сервер не перезавантажувався, то за вказаною методикою ви зможете визначте лише версію попередньої PSP.

метод 3

 1. Відкрийте панель управління (Control Panel)
 2. Знайдіть і відкрийте елемент управління HP Management Agents (в старих моделях серверів він може також називатися Compaq Management Agents)
 3. У заголовку вікна буде відображена поточна версія HP Support Pack.
Ссылка на основную публикацию