Які є програми для спілкування типу скайпу?

Скайп – корисна програма для кожного користувача комп’ютера або гаджета. Вона стала однією з перших програм, за допомогою яких можна було безкоштовно здійснювати дзвінки в будь-яку точку планети і при цьому бачити співрозмовника на екрані. Єдиною умовою була наявність з’єднання з інтернетом і веб-камера.

Розробники Скайпу вдосконалять продукт досі. Стало можливим використання мобільних пристроїв для здійснення дзвінків, і творці роблять все можливе для поліпшення якості зв’язку. В якості альтернативи пропонуємо розглянути вам і інші програми на подобі Скайпу. Про них і піде мова в цій статті.

Viber

Програма трохи менш відома, ніж Скайп, але за останні кілька років сильно набрала популярність. За допомогою цього продукту можна надсилати текстові або голосові повідомлення або здійснювати дзвінки. Для можливості використання програми її необхідно встановити на пристрій. До недавніх пір клієнта для комп’ютера не було, але тепер розробники створили додаток і для комп’ютера. Viber безпосередньо пов’язаний з номером телефону, тобто, для реєстрації його буде достатньо.

Нік в програмі вибирати не потрібно, ви будете підписані у інших користувачів так само, як підписаний у них ваш номер телефону. У списку контактів Viber ви побачите також тих користувачів, чиї номери у вас записані в телефонній книзі і у кого вже встановлений Вайбер. Тим, хто ще не встановив собі цю програму, ви теж можете зателефонувати, але ця послуга вже буде платною. Програма прекрасно заточена під смартфони. Радують кумедні стікери для листування.

WhatsApp

Програма дуже схожа за своєю функціональністю на Viber. Але на відміну від нього, є можливість передавати не тільки картинки, а й музику або відео.

  • З мінусів – не можна здійснювати голосові дзвінки. Але при цьому WhatsApp не так сильно садить батарею на гаджет.
  •  Клієнта для комп’ютера тут вже не призначене, але власники смартфонів або планшетів щосили користуються програмою і цілком задоволені її якістю.

Реєстрація також відбувається за номером телефону, а далі вам буде видно всі користувачі, які теж використовують цю програму, їм ви зможете написати. З додаткових переваг можна назвати можливість створення групових чатів. Тобто ви зможете спілкуватися з декількома користувачами WhatsApp одночасно.

Є й інші програми для спілкування типу скайпу, схожі на ті, про які ми розповіли вище, наприклад, для користувачів андроїд за замовчуванням встановлена ​​програма Google Talk, а для Apple – пристроїв передбачена iMessages. Але такі програми менш популярні.

Ссылка на основную публикацию