Які непотрібні програми в windows 7 можна відключити?

Сьогодні багато користувачів вже щосили працюють на Windows 8. Крім безлічі корисних функцій, ця ОС розроблена ще й таким чином, що для її більш оперативної роботи немає резону відключати рідко використовуються завдання, в ній все передбачено. Чого не скажеш про Windows 7. Ця операційка також не здає позицій, вона популярна серед багатьох користувачів, однак для того, щоб підвищити продуктивність роботи комп’ютера, все ж не завадить відключити деякі програми і завдання, якими ви не користуєтеся, і про які, можливо , навіть і не чули. Непотрібні програми windows 7 мало того, що гальмують систему, так ще і загрожують безпеці комп’ютера шляхом ураження їх вірусами.

непотрібні програми

Насправді, якщо копнути глибше, виявиться, що непотрібних програм, які включаються автоматично разом з установкою Windows 7 на ваш комп’ютер, дуже багато. Наприклад, служба факсів. Багато користувачів, крім офісних співробітників, можуть похвалитися факсом? Напевно, немає, а значить, ця програма є абсолютно необов’язковою.

Або, наприклад, навіщо вам меню з анімацією, прозорістю або подібними спецефектами, якщо за своїм ПК ви тільки працюєте? А ось служба «Віддалений реєстр» і зовсім може нашкодити вашому комп’ютеру і представляє для нього небезпеку, тому її також краще відключити. Рекомендується також для прискорення роботи ОС ще і та відключити непотрібні фонові програми. Зрозуміло, кожна така програма окремо не споживає колосальні ресурси вашого десктопа, а ось якщо таких програм набирається багато, то можливо пригальмовування системи.

Як відключити непотрібні програми

Щоб відключити всі служби, в яких ваш комп’ютер не потребує, необхідно зайти в «Пуск» – «Комп’ютер». Клацніть по цьому рядку правою клавішею миші, і виберіть рядок «Управління».

Перед вами з’явиться відповідне меню, в якому слід вибрати розділ «Служби і додатки», після чого на екрані відобразиться список усіх активних служб.

Все, що вам необхідно зробити – натиснути на службі, яку хочете відключити, в рядку «Тип запуску» вибрати «Відключено».

Потім, трохи нижче, в рядку «Стан», потрібно клацнути «Зупинити», застосувати таку дію і натиснути ОК. Те ж саме виконайте і з іншими непотрібними програмами.

Ссылка на основную публикацию