Які призи та квести будуть на Гранд-фіналі?

Дивимося разом!

Головний конкурс трансляції. Якщо загальна кількість унікальних глядачів, одночасно дивляться трансляцію на Twitch-каналі, перевищить певне число, весь RU-який регіон якийсь час буде отримувати подвоєний досвід за кожну перемогу в Cлучайное боях. Чим більше людей на трансляції, тим більше приз.

На минулому Гранд-фіналі всім нам вдалося домогтися відмінного результату в 105 000 одночасних глядачів, і тепер ми разом спробуємо побити рекорд. Розкажіть всім друзям про трансляцію Гранд-фіналу, покличте всіх, хто цікавиться World of Tanks на ефір – отримаємо подвоєний досвід разом!

завдання 1

Перевищити позначку в 40 000 унікальних глядачів, одночасно дивляться трансляцію на Twitch-каналі. нагорода: Подвоєний досвід за кожну перемогу в випадкових боях (починаючи з другої) для техніки VIII-X рівня протягом 24 годин, починаючи з 4 червня 9:00 (МСК).

завдання 2

Перевищити позначку в 60 000 унікальних глядачів, одночасно дивляться трансляцію на Twitch-каналі. нагорода: Подвоєний досвід за кожну перемогу в випадкових боях (починаючи з другої) для техніки VIII-X рівня протягом 48 годин, починаючи з 3 червня 9:00 (МСК).

завдання 3

Перевищити позначку в 80 000 унікальних глядачів, одночасно дивляться трансляцію на Twitch-каналі. нагорода: Подвоєний досвід за кожну перемогу в випадкових боях (починаючи з другої) для техніки VIII-X рівня протягом 72 годин, починаючи с 2 червня 9:00 (МСК).

завдання 4

Перевищити позначку в 105 000 унікальних глядачів, одночасно дивляться трансляцію на Twitch-каналі. нагорода: Подвоєний досвід за кожну перемогу в випадкових боях (починаючи з другої) для техніки VIII-X рівня протягом 96 годин, починаючи з 1 червня 9:00 (МСК).

Квести: преміум аккаунт і техніка

Кожен матч ми будемо запускати окремий квест, і за кожен квест розігрувати призи у вигляді преміум аккаунта і танків.

Зверніть увагу! З кожним новим квестом і вдень призи стають цінніше!

Умови для кожного квесту можуть бути наступні (можуть злегка змінюватися в залежності від матчу):

  • пройти кілька опитувань, які будуть з’являтися на екрані кожні 10-15 хвилин;
  • зробити репост записи «ВКонтакте»;
  • подивитися трансляцію певну кількість хвилин.

Квести: емблеми та медалі

Медаль «Гранд-фінал: Глядач»

Все дуже просто: подивіться трансляцію 20 хвилин і отримаєте медаль «Гранд-фінал: Глядач». Цей квест можна виконати один раз в день. Таким чином, за 4 дні трансляції можна отримати 4 медалі.

Медаль «Гранд-фінал: Фанат»

Цю медаль ви отримаєте при наявності у вас двох інших медалей: «Гранд-фінал: Вболівальник» і «Гранд-фінал: Глядач». Якщо ви виконали бойове завдання «На шляху до Гранд-фіналу, частина 2», то у вас вже є перша з них.

Емблема на танк «Wargaming.net League»

Виконуєте будь-які два квесту в день – отримуєте цю круту емблему. Можна отримати одну емблему в день, тобто за 4 дні трансляції можна отримати 4 емблеми.

Всі призи будуть нараховані на ігрові акаунти переможців до 9 червня 2017 року.

Конкурс «За очками»

Періодично в нашій групі «ВКонтакте» буде публікуватися запис з поточним рахунком певного матчу з позначкою «Призовий пост». Потрібно поділитися цим записом з друзями.

завдання

  • натиснути Поділитися під призовий записом з поточним рахунком матчу «ВКонтакте».

нагорода

  • 3 дня преміум аккаунта кожним 10 переможцям за кожен призовий пост.

Можна ділитися всіма призовими постами. Переможець вибирається випадковим чином серед поділилися записом. Список переможців буде опубліковано в окремій новини «ВКонтакте» після завершення турніру.

Дати і час змагань

Гранд-фінал проходить в чотири ігрові дні і складається з двох стадій:

  • 23-24 травня: груповий етап в студійному форматі. Беруть участь 12 команд.
  • 27-28 травня: вирішальний етап плей-офф. Беруть участь 8 кращих команд.

Розклад всіх матчів ви знайдете на офіційному сайті турніру.

Ссылка на основную публикацию