Які смартфони здатні тримати заряд батареї цілий день

Багато користувачів ще пам’ятають той час, коли мобільні телефони вміли тільки дзвонити і працювати з sms-повідомленнями. Ємний акумулятор був абсолютно не потрібен, а процес його зарядки відбувався не частіше ніж один раз на тиждень. Сучасні смартфони мають дуже широкий функціонал, а їх апаратна начинка перевершує деякі комп’ютери, що, природно, позначається на автономності їх роботи. Ви і самі зустрічали ситуацію, коли при активному використанні смартфона заряду його акумулятора не вистачало на цілий день роботи. Давайте спробуємо вибрати такий смартфон, ємна батарея якого може легко «дожити» до вечора.

Смартфони з кращими акумуляторами

Напевно, ви вже розумієте, що серед флагманських моделей знайти смартфон з максимальною автономністю навряд чи вийде – потужний процесор, екран високої розподільчої здатності та відеоприскорювач цілком природно мають підвищене енергоспоживання, тому ми поговоримо про представників «середнього класу».

  • Asus ZenFone 4 Max (Від 10 тисяч гривень). Має дійсно величезний акумулятор ємністю 5000 mAh. За запевненням виробника, цієї ємності досить для 40 годин розмов і доби безперервного серфінгу в Мережі.
  • Xiaomi Redmi Note 5 (Від 10 тисяч гривень). Як і в попередній, 4-й моделі Redmi Note, в цій моделі є ємний акумулятор 4000 mAh і енергозберігаючий процесор Snapdragon 636, що дає збільшене час автономної роботи.
  • Sony Xperia XA2 (Від 10 тисяч гривень). Батарея 3580 mAh і фірмові енергозберігаючі технології Sony дозволять тримати заряд мінімум один день при інтенсивній роботі.
  • Samsung A730 (25 тисяч гривень). Акумулятор 3500 mAh, AMOLED екран і фірмові комплектуючі в комплексі дають відмінні показники автономності.
  • Huawei Mate 10 Pro (40 тисяч гривень). Смартфон цього іменитого бренду має батарею 4000 mAh, і потужну апаратну начинку. Новітній процесор Kirin 970, з штучним інтелектом, виготовлений по 10-нм технології, має найсучасніші стандарти енергоефективності.

Як вибрати телефон з максимальним терміном служби акумулятора

Батареї сучасних смартфонів мають практично однакові принципи роботи і дуже мало відрізняються конструктивно. Різниця між ними тільки в брендах і в використовуваних матеріалах. Як ви самі розумієте, жоден поважаючий себе виробник смартфонів не стане комплектувати свої пристрої неякісними батареями – це миттєво призведе до падіння репутації компанії і зниження продажів.

Саме тому при виборі смартфона з ємною батареєю звертайте увагу на наступне:

  • Дозвіл і тип екрану. Витрата батареї безпосередньо залежить від дозволу екрану – чим більше пікселів потрібно промальовувати, тим більше витрачається системних ресурсів. Також матриця з технологією IPS коштує дешевше, ніж аналогічна з AMOLED, але остання має низьке енергоспоживання.
  • процесор. Старий CPU буде працювати повільніше і споживати енергії більше, ніж сучасний. Враховуйте цей факт при виборі смартфона.
  • Швидка зарядка. Збільшена ємність батареї тягне за собою більш тривалий процес її зарядки. Тому виробники використовують технологію швидкої зарядки, яка апаратно підтримується смартфоном.
  • Кількість сім-карт зазвичай не впливає на час автономної роботи. Якщо ваш пристрій, як і більшість інших, має один радіомодуль, то зовсім не важливо, яка кількість сім-карт працює через нього.
  • Тип мережі. Якщо ви користуєтеся 4G, врахуйте, що в такій мережі акумулятор витрачає більше енергії, правда і передача даних працює набагато швидше

замість післямови

Ми розглянули з вами кілька моделей смартфонів, які гарантовано пропрацює до вечора, навіть якщо ви цілий день будете висіти в соцмережах. Також ми розібралися з критерії, на які слід звертати увагу при виборі смартфона з максимальним часом автономної роботи. Бажаємо, щоб заряд батареї вашого пристрою не закінчувався посеред дня!

Ссылка на основную публикацию