Якісне скачування безкоштовного месенджера Whatsapp на ноутбук.

У цій статті, хочу розповісти, як встановити мобільний додаток Ватсап на ноутбук. Спосіб не без мінусів, до них повернемося в кінці. Насамперед заходимо на офіційний сайт компанії, викачуємо Ватсап на ноутбук безкоштовно, російською мовою. Після цього потрібно завантажити емулятор для вашого ноутбука Bluestacks. Варто пояснити для тих хто не розуміє, що потрібно завантажити. Bluestacks – такий емулятор мобільних пристроїв, дозволяє запускати створені додатки. Насправді ви зможете встановити не тільки Ватсап для ноутбука, але і будь-яке інше додаток з Андроїд маркет. Насправді не до кінця розумію, чому немає нормального клієнта Ватсап для ноутбука. Вайбер набагато спритніші рухається. Ну, це розмови ні про що, перейдемо до справи.

Після завантаження та установки і першого запуску, який займає деякий час Bluestacks, переходимо до найголовнішого. Кількома по іконці 1-Click Sync, далі зберігаємо налаштування, вказуємо наші дані від аккаунта гугл і після недовго очікування випливе меню. Кликнемо далі, погоджуємося з вказівками і плавно переходимо до установки Whatsapp на ноутбук. Заходимо в пошук і шукаємо потрібну програму. Після того як Whatsapp знайдемо, логічно скачати Whatsapp на ноутбук.

Після завантаження, запускаємо додаток. Погоджуємося з усіма правилами, вказуємо номер мобільного телефону і чекаємо деякий час, близько 5 хвилин. По закінченню часу, просимо нам зателефонувати і по телефону нам продиктують код активації. Після введення коду Ватсап дозволяє роботу. Перейдемо до маленьких недоліків, про які згадувалося раніше.

Як сьогодні можна встановити Whatsap на ноутбук

По перше, Whatsapp можна користуватися тільки з ноутбука, або з мобільного пристрою. Тобто при активації Whatsapp на комп’ютері, активація на телефоні злітає і відповідно навпаки. Звичайно, це доставляє маленькі незручності, але деяких такий стан речей більш-менш влаштовує, і вони залишаються задоволені. Можливо, вам не потрібно встановлювати додаток на мобільний пристрій. Якщо ви постійно сидите за ноутбуком і набагато зручніше спілкуватися через комп’ютер, то цей спосіб для вас.

По-друге, всі контакти, вам доведеться створювати своїми ручками заново. Що знову-таки зручним не назвеш, але з цим також можна змиритися.

Щоб перенести користувачів в додаток на ноутбук, заходимо в контакти, вибираємо додати новий контакт і вводимо всі потрібну нам інформацію. Заводите нову телефонну книжку, і можна приступати до спілкування. Дизайн додатка просто вражає, все дуже красиво, лаконічно, нічого не заважає.

За допомогою програми можна:

  • Відправляти тестові і голосові повідомлення.
  • Обмінюватися картинками, фото, аудіо, відео. До речі, картинки можна не тільки переглядати, але ще і завантажувати.
  • Ділитися з друзями своїм місцезнаходженням.
  • Бути в потрібний момент на зв’язку.

Хотілося б ще додати пару слів. Крім того Ватссапа, який знаходиться в завантаженнях ноутбука, ви можете створити собі ярлик на робочому столі, ніж полегшите користування цим додаток. Для цього відкрийте свій провідник, в бібліотеці буде відображатися інформація про всі ваші додатках, копіюємо його і перетягуємо на робочий стіл. Спрощуйте життя і не витрачайте зайвих сил. Слідкуйте за новинками компанії.

Ссылка на основную публикацию