Якою буде жертва Залізної людини в фільмі «Месники 4»

У той час, як «Месники 4» є найбільш очікуваним фільмом наступного року, фанатів турбує той факт, що в даній кінокартині ми в останній раз зустрінемося з Тоні Старком, він же Залізна людина. Шанувальники вважають, що для того, щоб поквитатися з Божевільним Титаном і скасувати його клацання, повернувши всіх його жертв, Старк буде змушений зробити щось несамовите, перш ніж він покине кіновсесвіту Marvel, запам’яталися фанатам героєм. Фанати впевнені, що, на жаль, Залізної людини чекає не особливо райдужний фінал. Деякі шанувальники проводять паралель між Старком і воєначальником, акцентуючи увагу на тому, що їх знання є прокляттям для них же самих, також обидва персонажі досить трагічні, і їх дороги перетиналися не раз. Так, фанати беруть до уваги всі популярні теорії, щоб зрозуміти, що чекає Залізної людини в майбутніх «Месники», і чим йому доведеться пожертвувати, щоб воскресити друзів, які загинули через клацання Таноса.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Тоні принесе в жертву свого сина, змінивши протягом часу

Тоні Старк і Вірджинія Поттс

Якщо взяти до уваги інформацію про те, що події четвертих «Месників» розгорнуться через п’ять років після подій Війни нескінченності, і натяк на те, що Вірджинія Поттс перебуває в цікавому положенні, фанати впевнені, що у Старка і Пеппер буде дитина, який народитися після весілля. Однак, коли Людина-мураха повідає Тоні секрети квантового світу, і персонажі зрозуміють, як подорожі в часі можуть допомогти, Залізній людині доведеться відмовитися від того життя, що у нього є зараз, і змінити плин часу, що призведе до того, що його син ніколи не з’явиться на світ.

Залізна людина в минулому пожертвує своїми батьками

Тоні Старк і його батьки

Дана теорія припускає ще більш сумну долю для Старка, змусивши його заново пережити втрату матері і батька. Так, Старк потрапить в 90-е минулого століття, і сам накаже Зимового Солдату вбити його батьків. Це допоможе Тоні не втратити те, що йому дорого зараз, і отримати Камінь Душі, пожертвувавши тим, що він любить найбільше. Плюсом є те, що смерть Марії і Говарда Старк чи не позначиться на події кіновсесвіту Marvel, так як вони вже були мертві, і рішення Тоні створить парадокс.

Залізна людина принесе себе в жертву, заради повернення Людини-павука

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Якщо в майбутньої картині Пеппер і Тоні не стануть щасливими батьками, то це ніяк не змінить батьківське ставлення Тоні до Пітеру, який помер прямо на руках у Старка після клацання Таноса на Титані. Згідно популярної теорії, що вижили супергерої в «Месники 4» пожертвують собою, щоб повернути жертв клацання. Якщо все буде саме так, Старк, не замислюючись, буде готовий померти, щоб повернути Паркера.

Тоні принесе в жертву дочка для отримання Каменя Душі

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Зберігши життя Старку, Доктор Стрендж розраховував, що той примудритися дістатися до Каменів Нескінченності до того, як це зробить воєначальник, і не допустить клацання. Але не варто упускати одну деталь – якщо герої Землі повторять шлях, пройдений Таносом, вони будуть змушені зустрітися зі стражем артефакту на Ворміре. Саме в цей момент Тоні доведеться пожертвувати власною дочкою. Шанувальники впевнені, що так воно і буде, так як вважають, що в «Месники 4» Кетрін Ленгфорд зіграє роль дочки Старка і Пеппер.

Залізна людина на Ворміре пожертвує собою

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Ну і не варто забувати фанатську теорію, яка передбачає, що Старк як і раніше залишається нарцисом, який найбільше любить себе. Так, в даному випадку для отримання Каменя Душі Тоні доведеться принести в жертву себе. Це дозволить іншим вижив привести у виконання план Верховного Мага, воскресивши стертих Таносом. Також Тоні в черговий раз доведе, що друзі для нього понад усе.

Однак давайте не забувати, що все описане вище, всього лише припущення шанувальників, які в дійсності можуть виявитися лише теоріями. Не варто виключати, що Залізна людина просто вирішить зав’язати з кар’єрою супергероя, присвятивши себе родині.

Як би там не було, правду ми дізнаємося, коли «Месники 4» вийдуть в прокат, тобто не прийом раніше 2 травня майбутнього року.

Ссылка на основную публикацию