Якщо в Windows 10 не працює панель задач

Деякі проблеми Windows 10 виявляються при спробах використання «Панелі задач». Без трея, меню «Пуск» і іконок згорнутих додатків нормальна робота в Віндовс стає скрутною. Тому дуже своєчасним є з’ясування причин чому в Windows 10 нормально не працює панель задач і як з цим злом боротися. Виникнення цієї неполадки можливо в самих різних обставинах – передбачити момент відмови панелі важко. Бували випадки, коли цей елемент інтерфейсу переставав функціонувати в процесі проведення сервісного обслуговування комп’ютера: видалення з диска тимчасових файлів або його дефрагментації

. Особливо часто дана проблема виникала в перших випусках 10-ки, призначених для тестування нової системи. Однак і з фінального випуску ця проблема нікуди не поділася.

Тих, хто намагалися відновити панель задач методами, розрахованими на превью-версії Win10, спіткала невдача. У стабільному релізі для цього необхідно використовувати дещо інші способи. Тут ми крок за кроком опишемо процес відновлення нормальної роботи системи і вкажемо відповідний код для консолі.

реанімація панелі

Для початку нам потрібно отримати доступ до консолі Windows 10. Ця програма під назвою «Powershell» істотно розширює можливості командного процесора попередніх версій Windows. Деякі пізнання в цій області будуть корисні будь-якому просунутому користувачу. Але зараз мова не про це. Отже:

  • Викличте «Диспетчер завдань» за допомогою стандартної комбінації клавіш «Ctrl» + «Alt» + «Del».
  • У меню «Файл» диспетчера виберіть пункт «Запустити нову задачу».
  • У наступному вікні введіть в текстове поле назву утиліти: Powershell.
  • Далі знадобиться ввести деякий код для командного процесора. Цей код наведено на малюнку нижче:
  • Постарайтеся набрати його без помилок, після чого тисніть на «Enter».
  • Запускається процес виконання неполадки.
  • Після його завершення перезавантажте комп’ютер і переконайтеся в тому, що з панеллю задач все в порядку.

Про всяк випадок можна спочатку набрати цей код в «Блокноті», а файл зберегти на диску – раптом неполадка виникне знову? А вона нерідко виникає при спробах скористатися утилітами очищення сміття та оптимізації системи, такими як «CCleaner» або «Auslogics BoostSpeed». Перемістити код з «Блокнота» в командний рядок – простіше нікуди. Для цього використовуються стандартні комбінації клавіш: «Ctr-C» і «Ctrl-V». Ось, мабуть, і все, що потрібно знати по цій темі. Візьміть до уваги: ​​зовсім не обов’язково кричати «караул» і встановлювати заново систему, зіткнувшись з пересічними збоями в роботі. Будьте пильні, і ваша операційна система буде працювати як добре змащений механізм.

Ссылка на основную публикацию