Який антивірус для Андроїд безкоштовний краще?

Смартфон на Андроїд, як ніяке інше пристрій вимагає сучасної і своєчасного захисту, так як містить особисті дані користувача. У міру розвитку технологій неухильно набирають обертів інтернет вимагання та злодійство. Так само не повинен стояти на місці і ваш смартфон, забезпечуючи належний рівень конфіденційності.

Сподіватися, що виробник встановить антивірус для Андроїд або інший додаток з достатнім рівнем безпеки – не варто, так як, чим більше вдосконалюється антивірус, тим більше знаходяться нові уразливості. Тут справа саме в швидкості реагування компанією виробником, так як, якщо при першому інциденті взятися за справу, то ви, з великою часткою ймовірності, навіть не дізнаєтеся про існування вірусу.

Коли ви розумієте, що вам є, що захищати, то стає питання, який кращий антивірус для Андроїд. Особливо ж важливо, щоб він був безкоштовним, так як комерційних рішень велике безліч, але коштують вони не завжди прийнятно. Ми постарається розібратися з кращими у своїй категорії програмами і тими рішеннями, які не поступаються платним антивірусам, на прикладі кількох найпопулярніших додатків.

Безкоштовний антивірус для Андроїд – AVG

Даний антивірус не повністю безкоштовний і має деякі платні функції, але все ж повністю виконує функцію захисту даних від шпигунів і троянів. Посилання на проект.

Ефективність рішення від AVG підтверджують сотня мільйонів користувачів, таким чином не залишається сумнівів в професіоналізмі компанії. При відсутності абонплати або разового платежу, ви отримуєте:

 • Потужний захист від вірусів;
 • Функцію Anti-Theft – так званий антіугонщік, дозволяє знайти ваш смартфон в разі втрати на гугл картах, заблокувати пристрій і дистанційно включити тривожний сигнал, щоб привернути увагу людей. Що не менш важливо, ви можете повністю видалити конфіденційні дані.

Також даний варіант по праву заслуговує звання кращий антивірус для Андроїд 2016 з безкоштовною версією. Якщо ви готові підтримати проект, то отримаєте ще кілька переваг програми, які докладно ми розбирати не будемо, а саме: обмеження доступу до смартфону, камера-пастка і блокування пристрою при заміні SIM. Проте це не єдине рішення, можете вдатися до інших.

Кращий безкоштовний антивірус для Андроїд – TrustGo

Особливість програми полягає в тому, що це найкраще повністю безкоштовне рішення, в якому немає ніяких додаткових, платних функцій.

У наш час дійсно складно знайти безкоштовний антивірус для Андроїд, який має гідний рівень захисту і своєчасну підтримку користувачів. Серед відомих представників захисних програм TrustGo має найвищу ступінь конфіденційності при подібному режимі використання. Отримати доступ до утиліти можна перейшовши.

Ключовими функціональними особливостями програми TrustGo є:

 • Власне сама захист смартфона, яка сканує і подальшу блокування шкідливих програм;
 • Радник приватності – дозволяє в корені боротися з небезпечними додатками і краще їх не встановлювати;
 • Синхронізація – завдяки даній функції ви зможете відновити втрачені дані внаслідок крадіжки смартфона або просто при будь-якому збої або ненавмисно видаленні бажаної інформації, заміні SIM і т.д .;

 • Антіугон система являє собою стандартний механізм пошуку, видалення, блокування, включення тривожного сигналу на втраченому телефоні;
 • Локалізована програма, в тому числі і на російську.

Безкоштовний антивірус для Android – Avira

Неможливо статтю «Антивірус для Андроїд який краще?» Закінчився не розповівши про не менш гідного кандидата на звання кращого – Avira. Дане рішення не повністю безкоштовне, але суттєвої відмінності від платної версії все одно немає. У Pro варіанті ви додатково отримаєте: інтернет захист, часті оновлення і швидку підтримку, але ж без усього це можна обійтися, головне, що є гідний рівень конфіденційності. Посилання на програму.

Головне: антивірус для Android Avira надає своєчасну і потужний захист, а також ви отримаєте:

 • Автоматичне сканування системи;
 • Захист пошти від злому;
 • Управління загублених смартфоном, функції ті ж, що і в інших додатках;
 • Можливість додавання в чорний список, щоб не отримувати виклики і повідомлення з заблокованих номерів.

Dr. Web Antivirus – антивірус для пристроїв на системі Android

Також належної захистом вас забезпечить додаток Dr. Web Antivirus (є безкоштовний режим) і 3 різних рівня додатки орієнтована на різні по продуктивності гаджети. Утиліта включає в себе сучасну захист і дозволяє уникнути зараження через програми, використовуючи фільтрацію додатків. Знайти можна тут.

Premium версія дозволяє отримати доступ до Антіугон системі, але за це доведеться заплатити. Загалом базовий функціонал доступний абсолютно безкоштовно і надає високий рівень безпеки.

Кожен представлений варіант можна використовувати як антивірус для планшета Андроїд. З урахуванням, що операційна система така ж, програми будуть відмінно працювати і на планшеті, оберігаю особисті дані і підтримуючи максимальний рівень працездатності.

Встановити антивірус на Андроїд, при чому будь-який із запропонованих, можна безпосередньо з сайту Google Play за посиланням представленої в будь-якому вигляді. Незалежно від вибору програми, кожен варіант послужить відмінним захисником і швидким помічником при втраті пристрою.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Кращий безкоштовний антивірус для Андроїд», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию