Який бізнес можна відкрити з мінімальними вкладеннями на старті

Щоб почати свій бізнес вам досить вкласти від 100 до 1000 доларів. А вже через місяць ви отримаєте прибути в 4-5 разів перевищує початкові вкладення. Цікаво?

У даній статті я розповім який бізнес можна відкрити з мінімальними вкладеннями і швидкою окупністю. Погодьтеся місяць – це зовсім не великий термін. І всього за 30 днів ви не тільки повернете те, що вклали, а й отримаєте перший прибуток. 

Відкрити власний бізнес з мінімальними вкладеннями мріють багато. Адже сума, яку я вказав вище, є практично у кожної людини. Ну що таке сотня баксів – пил. І хоча у цій бізнес ідеї є свої особливості і підводні камені, вона реально заслуговує на нашу увагу.

Яким бізнесом можна зайнятися з мінімальними вкладеннями навіть новачкові?

Цю ідею мені підкинув один мій знайомий. Це звичайна людина, такий же як і ми з вами. Він здає свою двокімнатну квартиру, отримує фіксовану суму щомісяця. Здавалося б звичайна справа здавати квартиру. Ми розговорилися і він розповів мені, який бізнес на цьому робить та жінка, яка знімає його житлоплощу. Виявляється з мінімальними вкладеннями можна відкрити дуже прибутковий і швидко окупається бізнес.

Так ось йому ця жінка платить всього 150 доларів на місяць. У маленькому місті стандартна ціна за двушку. Але в цій квартирі вона сама не живе. З його згоди, а в квартирі завжди чистота і порядок, вона перездає її на добу іншим людям. Хтось у відрядження приїхав, хтось дівчину привів, кому-то на сесію (у нас в місті є технікум).

Зняти на добу двокімнатну квартиру або кімнату коштує не дорого. У неї ціни чуть чуть нижче ніж в готелі. Щодобовий прибуток становить 30 доларів (якщо здається обидві кімнати). А тепер займаємося математикою. Множимо цю суму на 7 днів тижня і отримуємо 210 баксів вже за перший тиждень. Платимо господареві, а все інше в свою кишеню. Далі множите на 4 тижні і ось вони 840 доларів майже на рівному місці. Зрозуміло, що потрібно відняти ще й комунальні платежі. Також зміна білизни і так далі. Брудними в місяць вийде десь 450 у.о. Погодьтеся зовсім не погано?

Так вам доведеться повозитися. Адже якщо робити все офіційно потрібно:

  • знайти людей (даємо оголошення в газету або краще в інтернет, при цьому на початковому етапі можна поставити ціну трохи нижче ніж у конкурентів)
  • укласти договір 
  • прибрати квартиру після кожного
  • заплатити податки і спати спокійно)))

Зате які гроші. Але це ще не все. Жінка починала з однієї квартири, потім зняла другу. Зараз у неї близько 20 квартир в обороті. Виявляється ось який бізнес можна відкрити з мінімальними вкладеннями.

Але вона пішла ще далі. На сьогоднішній день наша героїня надає цілий комплекс послуг гостям міста. Квартири на будь-який смак і ціну. З дорогою обстановкою і по простіше, в будь-якій частині міста. Але найцікавіше, що спочатку у неї не було власної квартири. Вона знімала і сьогодні заробляє більше, ніж власник житла. Який, до речі, щоранку встає на нецікаву роботу і радіє стабільного прибутку в 150 доларів в місяць.

Як бачите це зовсім не складно. Ви теж можете спробувати зайнятися власним бізнесом і вже через місяць отримати перший прибуток.

Ссылка на основную публикацию