Який блендер краще вибрати?

Блендер є незамінним помічником на кухні (тому приклад той же), тому від того, наскільки правильно буде підібрана модель, настільки швидше і якісніше піде подрібнення продуктів. Переймаючись питанням, який блендер краще вибрати, потрібно визначити для себе мету, яка при цьому переслідується.

Види блендерів, їх відмінності

Існує всього два різновиди:

1. Стаціонарний блендер. Якщо важливо мати мобільну техніку, то відповіддю на питання «який блендер купити», буде саме така модель. З її допомогою можна подрібнювати овочі, сир, м’ясо та інше. Найкращий блендер цього типу, матеріал занурювальний частині якого – нержавіюча сталь.

Це забезпечить більш тривалий термін служби пристрою, ніж пластик (тому приклад блендер Moulinex DD855830). Ножі повинні бути також виконані з нержавіючої сталі. Деякі моделі мають мірну склянку. Чим більше потужність, тим швидше буде працювати пристрій, збільшується також і тривалість роботи без перегріву.

За цими характеристиками можна визначити, який блендер найкращий. Іноді в комплекті з блендером йде подрібнювач. Таким чином, розширюються функціональні можливості техніки. Вартість погружного блендера варіюється від однієї до кількох тисяч гривень.

2. Стаціонарний (в тому числі міні блендер пароварка). Така техніка декілька більше і найкращим чином підходить, якщо потрібно збити яйця або змішати інгредієнти для коктейлю. Матеріал склянки – пластик або скло. Як правильно вибрати блендер стаціонарного типу? Тут важлива потужність приладу, особливо якщо це блендер для коктейлів.

Ця цифра варіюється від 300 до 600 Вт і залежить від моделі. Відповідаючи на питання, які функції виконує блендер з найбільшою потужністю і високої цінової категорії, слід сказати, що це в першу чергу можливість вибрати швидкість, наявність турбо-режиму забезпечує максимально швидку роботу пристрою. Приклад цього блендер Bosch MSM7800.

Також присутня функція самоочищення, що дозволяє економити час. Купити недорогий блендер цього типу можна за 900 гривень. Стаціонарний блендер дещо простіше, до того ж має більш вузьке спрямування роботи, а значить, і ціна на нього буде нижче. Можна купити професійний блендер (на кшталт блендера Kenwood HB724), але це найдорожчі моделі з існуючих.

Рекомендації по вибору

До того, як вибрати хороший блендер на кшталт блендера Philips HR 1372, потрібно визначитися, які функції обов’язково повинні бути присутніми. Безсумнівно, перевагою погружного блендера є компактність. Однак при тривалій роботі досить утомливо тримати його в руках, особливо якщо і «нога», і безпосередньо сам корпус зроблені з металу.

Стаціонарний блендер в цьому полоні зручніше і немає необхідності керувати ним вручну. До того ж при наявності функції самоочищення (як у блендера Vitek VT 1480) така модель значно заощадить сили і час на миття знімних частин.

Щоб не переплачувати за вподобану модель, слід підібрати магазин, де купити блендер за найбільш доступною ціною.

Хороший блендер повинен забезпечувати легкість і зручність в зверненні, інакше процедура подрібнення і змішування продуктів перетвориться на важке завдання.

Ссылка на основную публикацию