Який браузер вибрати?

Доброго часу Шановні відвідувачі!
Я як завжди радий вітати вас на своєму ресурсі і підготував для вас черговий огляд корисних програм. Сьогодні, я розповім про чотири лідерах браузерної сфери. На даний момент, в огляд моєї уваги потрапили такі програми: безкоштовний браузер Опера, браузер Mozilla Firefox, безкоштовний браузер Google Chrome і самий новенький випробуваний Яндекс інтернет браузер. Ну що, вперед ?!

Безкоштовний браузер опера (Opera)

Досить цікавий і безкоштовний браузер опера – безумовно, один з найпопулярніших браузерів завдяки швидкій роботі в мережі і тонким налаштуванням, здатним задовольнити навіть самого вимогливого користувача. Оформлення браузера можна без праці зробити будь-яким на свій розсуд. Для цього достатньо в експрес – панелі натиснути правою кнопкою мишки і вибрати «Налаштувати експрес – панель» або «Оформлення». Або ж для розширених налаштувань зайти в меню, яке розташоване в лівому верхньому кутку з логотипом «Опера». Там ви знайдете повне управління вкладками і вікнами, сторінками, закладками, історією і всіма настройками. Дуже великий список розширень допоможе встановити необхідні саме для вас додатки, зробивши безкоштовний браузер опера індивідуальним і ще більш зручним у використанні. Просто чудова експрес – панель, в якій можна без праці зберігати і редагувати сподобалися сторінки сайтів. Причому кількість збережених сторінок автоматично збільшується в міру заповнення порожніх вікон. Дуже корисна функція «Opera Turbo» серйозно економить споживаний трафік і, безумовно, стане в нагоді тим, у кого лімітуються тариф інтернету. Безпека, конфіденційність і захист, що надається норвезькими розробниками, на висоті. Захист від шкідливого програмного забезпечення і всіляких шахраїв досить зрозуміла для користувача. Вбудована функція налагодження дуже сподобається веб-разработчікам.Узнать про те, як включити режим Турбо, можна з нашої наступної статті.

Оновлення браузера відбувається досить часто як в автоматичному, так і в ручному режимах. Причому з виходом оновлення розробники кожен раз усувають помилки, виявлені користувачами, або додають по їхніх прохань нові функції. Таким чином, безкоштовний браузер опера розвивається і стає краще. Система завантаження файлів також радує. Можна вибрати шлях завантаження, яка відбувається з досить пристойною швидкістю. Загалом, браузер Opera гідний того, щоб стати вашим улюбленим. До недоліків можна віднести відносно довге завантаження в порівнянні з Google Chrome або Яндекс, а також проблеми з відкриттям браузера Opera. Але це зовсім не критично.

Браузер Mozilla Firefox

Ще одним мастодонтом серед браузерів, безсумнівно, є безкоштовний браузер Mozilla Firefox. Його ласкаво називають «Мазило» або «Лисичка». Переваг у ньому ніяк не менше, а то й більше, ніж в Opera. Популярність його постійно тільки збільшується після виходу в 2004 р. версії 1.0. У сучасному браузері просто чудово працює система гнучких налаштувань під індивідуальні потреби користувача. Дуже зручно працювати з закладками, завантаженнями, журналом подій. У вкладці «Додатки» знайдуться додатки, розширення та плагіни на будь-який смак і з будь-якими функціями, які здатні перетворити браузер mozilla firefox в справжній багатофункціональний комбайн для серфінгу по мережі. До речі, за замовчуванням, у Mozilla Firefox відсутній експрес – панель, як у Opera, але саме завдяки різним доповненням, можна отримати кілька подібних інструментів на будь-який смак. Взагалі, визначення вигляду, як і установка додаткових функцій, досить різноманітні. Прекрасний менеджер закачувань. Відмінне зручне панель для веб-розробки. Чудово імплантуються і відображаються елементи різних розробників, з якими ви звикли працювати. Висока швидкість завантаження сторінок не може не радувати. Як не парадоксально, але зручності, які може надати браузер mozilla firefox, часто перетворюються в головний недолік. Новачок втрачається в управлінні через великої кількості наданих плагінів і можливостей і тому не використовує більшості з них. А установка через незнання великої кількості доповнень робить браузер громіздким, що призводить до уповільнення роботи. Але зате після придбання необхідних знань, робота з Mozilla Firefox здатна принести масу позитиву.

Безкоштовний браузер Google Chrome

Відносно недавно з’явився на ринку безкоштовний браузер Google Chrome починає завойовувати свою аудиторію. Звичайно, змагатися з визнаними лідерами в цій галузі, він ще не в змозі, але вже підкуповує користувачів деякими цікавими пропозиціями. Дуже багатьом подобається відсутність всього зайвого і впровадження нового ядра DOM, що дозволяє значно збільшити швидкість роботи. Незвично і оригінально поєднання пошукача з рядком запиту, цікаво зроблено додавання закладок і динамічних вкладок, спрощено процес завантаження файлів. Великі можливості розвитку браузера, безумовно, зможуть додавати нові фішки. Але поки що несумісність з більшістю плагінів і надбудов відлякує користувачів зі стажем, які звикли користуватися всілякими зручностями при знаходженні в інтернеті. Будемо сподіватися, що безкоштовний браузер Google Chrome незабаром стане повноцінним конкурентом своїх попередників і займе своє законне місце.

Яндекс інтернет браузер

Яндекс інтернет браузер своїм зовнішнім виглядом, функціоналом і недоліками схожий з розглянутим раніше Google Chrome. Той же мінімалізм в настройках, практично така ж розумна адресна рядок, висока швидкість роботи. Відмінності в основному в тому, що стартова сторінка, пошук за замовчуванням і закладки від «Яндекс» і наявність функції «Табло».

Також, при виборі браузера, варто звертати увагу на те, який Windows встановлений на Вашому комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию