Який найкращий аудіоплеєр

Найкращий аудіоплеєр, навіщо він взагалі? Начебто і той, і інший програють музику, все, цього достатньо. Але якщо ви так думаєте, то ви швидше за все живете в країнах колишнього СРСР (і не дивно, адже ми російською говоримо). Але для людей які звикли платити за контент (будь то аудіо, відео або будь-який інший), є суттєві відмінності в якості роботи і зручності багатьох аудіоплеєрів.

Найкращий аудіоплеєр

Отже, сьогодні ми розглянемо і вирішимо який найкращий плеєр, але вибирати ми будемо не з усіх існуючих, а з 3-х найпопулярніших на даний момент. Зрозуміло це:

  1. AIMP;
  2. Winamp;
  3. iTunes.

Деякі з вас можуть сказати, що ми забули включити Windows Media Player, але це не так. WMP зазвичай користуються через те, що не хочуть витрачати свій час на скачування нормального програвача. Якщо ж ви вважаєте, що якийсь дуже хороший плеєр обійшли стороною, то напишіть про це в коментарях.

AIMP

Безумовно, коли ми відкриваємо програму нам в очі кидається відмінний дизайн. Цього не відняти. Крім того, ви можете налаштувати програвач як вам захочеться, вам доступний вельми великий вибір налаштувань.

Відмінно реалізований пошук по композиціям і все що ви можете робити з допомогою цього плеєра ви розумієте буквально в перші хвилини використання. Все тому що інтерфейс створений так, щоб кожна людина могла інтуїтивно здогадатися що до чого і куди (можливо не будь-яка людина).

Ви можете відкривати аудіо-файл практично будь-якого формату і налаштовувати звучання за допомогою еквалайзера. В загальному AIMP підійде як меломанам, так і людям люблячим що або налаштовувати, або ж просто звичайним користувачам. До всіх перелічених плюсів можна так само віднести те, що він практично не вантажить ОП вашого ПК.

Winamp

Старий добрий Winamp, колись був улюбленцем багатьох користувачів ПК, але з часом конкуренція трохи потіснила його, але далеко не перемогла. Winamp все ще залишається одним з найпопулярніших плеєрів, з його допомогою ви можете не тільки програвати аудіо контент, але так само і відео.

Для любителів нової музики залишу посилання на мобільні додатки для розпізнавання музики, може стане в нагоді 🙂

Крім цього, реалізована функція запису на диски (але не впевнений, що тепер вона ще затребувана). Winamp містить в собі 4-е варіанти відтворення музики, кожен з яких ви можете протестувати самі і вибрати що підходять під ваші запити.

Якщо ви користувач android-смартфона, то вам буде цікаво, що winamp так само випустила версію для вашої мобільної ОС і ви можете завантажити її для свого девайса.

iTunes

Звичайно, iTunes – це не зовсім аудіоплеєр, але, по-суті, їм є. Причому він не поступається жодному з вище перерахованих практично ні в чому і при цьому має безліч інших функцій.

Тепер ми повернемося до вищесказаного (про людей які звикли платити за контент). Користувачі англомовного інтернету, майже все, звикли платити за розваги і в цьому плані немає плеєра краще iTunes, тому що прямо в ньому ви можете придбати практично будь-яку пісню (фільм, кліп і так далі). Це безумовно робить iTunes лідером нашої статті.

Так само якщо ви є користувачем техніки Apple, то кількість ваших переваг збільшується ще в кілька разів, тому що весь ваш контент доступний відразу і на вашому девайсі.

Ссылка на основную публикацию