Який сервер вибрати в world of tanks

Сервера ВоТ є в кількох країнах світу, для максимально комфортного проведення часу в грі, так як далеке розташування сервера створить затримку в грі, яка може неслабо вплинути на результат бою. Не варто морочитися з тим, який сервер вибрати в world of tanks, досить вибрати сервер, який знаходиться найближче до комп’ютера гравця і затримка, з яким мінімальна, конкретно в ВоТ в якості серверів використовуються кластери. Кластером є група комп’ютерів, які об’єднані в єдиний апаратний ресурс за допомогою високошвидкісних каналів, у випадку з танками ця група комп’ютерів займається підтримкою єдиного ігрового світу.

Вибрати найкращий сервер можна за допомогою команди Ping

Для цього потрібно відкрити командний рядок. Процес: «Пуск – Стандартні – Командний рядок». У рядку введення написати команду «ping IP», де IP є адресою сервера. Результат буде випрасувати таким чином: «ping [адреса, який виглядає приблизно таким набором цифр 000.00.000.000]». Однак простіше здійснити перевірку пінгу по домену. Результат буде виглядати приблизно так: «ping login.p1.worldoftanks.net». Також для цього можна використовувати програму PingCheck, нехай вона і опублікована не так давно, але вона вже встигла заробити популярність. Програма підтримує одночасну перевірку декількох серверів, і перевірку ігрових кластерів на доступність. Для коректної роботи PingCheck вимагає установку Microsoft Net Framework 4.0.

Програма WoT Ping Clusters має перевагу над іншими подібними програмами

Так як крім звичайного відображення пінгу, результати додатково виводяться у вигляді графіка. Для стабільності з’єднання і зменшення затримки, обчислюється кластер, на якому втрата пакетів має мінімальну затримку або зовсім відсутні. Інформація про те, який сервер вибрати в world of tanks буде виведена в рекомендації.

Такий метод кластеризації сервера має перевагу в тому, що ігрові світи розділені на дев’ять автономних і в разі відмови сервера, буде використовуватися інший, що дозволить грати без проблем. При цьому, граючи на російському сервері, гра іноземною – буде неможлива.

Після поновлення 0.8.8 гравцям надається можливість запросити в формування гравців, які знаходяться на інших серверах. При цьому перехід між серверами відбудеться автоматично, після прийняття запрошення в формування.

Ссылка на основную публикацию