Який у Капітана Америки рівень доступу в агентстві ЩИТ?

> Пам’ятайте, коли марвеловскій агенти ЩИТ дебютували, все говорили про допуск агента Колсона на «Рівень 8»? Приготуйтеся згадати, що відбувалося в ті дні, коли Ви блукаєте по новинному порталу Reddit, і розглядаєте організаційну структуру щита, яка була створена відвідувачем під ніком punongbayankyle. Вона використовує всю доступну інформацію для того, щоб визначити, який рівень доступу в щиті.

У діаграму включені мертві і ті, що були діскредітірованіе (прихильники гідро), агенти, також тут відзначені Нік Ф’юрі і Марія Хілл, які звернулися в попіл після подій фільму «Месники: Війна нескінченності», і теж фактично мертві.

Так … а де рівень допуску Стіва Роджерса? Ось це вже цікаво.

В першу чергу, варто зауважити, що Капітан Америка – не єдиний володар рівня доступу, обговорюваний в коментарях. Фанати відразу ж звернули увагу на більш пізній підвищення рівня доступу агента Колсон. Ймовірно, підвищення обумовлене його становленням біля керма щита, адже у даній посаді завжди був рівень доступу 10 або Альфа.

Знання про повернення Колсона з мертвих в марвеловскіх Месники – це питання, хоча: Кепу могло не бути відомо, що Колсон живий, так як у нього є доступ до рівня 8, який повинен бути досить високим, щоб про це почути?

«Колсон, ймовірно, мав 8 рівень, проте він був живий і мав рівень 9 (Хілл, очевидно, знала, коли вони розмовляли в чаті про розташування баз гідро до Ери АЛЬТРОН)», – припустив mlorusso4. «А потім, так як Колсон був підвищений до директора, він отримав рівень 10, а даний рівень вище рівня Кепа».

Відповідь іншого користувача цілком може бути вірним:

«Ймовірно, тому що це треба було знати», – каже Briley21. «У всякому разі, так працюють рівні доступу безпеки США».

Це також пояснило б, чому команда Колсона, яка була сформована на рівні доступу 7 або нижче, знає так багато про Колсон, незважаючи на його повернення з мертвих, що їм, нібито знати не положено.

Однак в підсумку ця інформація не обов’язково важлива: Кеп не знає, тому що не знає. Або ж це від нього приховали, або ж він ніколи навіть не думав про те, щоб запитати (адже, як правило, ми вважаємо мертвих мертвими).

Можливо у Вас інша думка з цього приводу? Тоді пропонуємо висловити його в коментарях.

Ссылка на основную публикацию